- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
2
Wijnaldum nie zaskarbia sobie zwolenników, ale patrząc na to z drugiej strony to jeśli Koeman prosi o konkretnie tego zawodnika to ma na niego pomysł i jest mu potrzebny. Kwestia zaufania. Valverde też ponoć chciał Williana i Parejo, być może, któryś z nich dałby dobrą zmianę i Barcelonie nie przydarzyłaby się tragedia z Romą czy Liverpoolem. Takie gdybanie. Mnie też krew zalewa na myśl, że Liverpool sprzeda nam 30 (prawie) letniego gościa za niezłą jeszcze kasę, a sami wezmą sobie Thiago i będą wygranymi na tej transakcji. My dowalimy Holendrowi pensję na poziomie kilku baniek i kontrakt na 3 lata, po zakończenie którego łatwo się domyślić odejdzie za darmo i czara goryczy przelana, ale co poradzić. Może tak trzeba. Są czasami gracze pozornie lepsi, a w praktyce wychodzi co innego. Ile z nas szczała na widok Dembele, wtedy wyśmiewając Williana, który od czasów tamtych plotek rozgrywa naprawdę świetne sezony?
0
@Ratamahatta Niby tak, ale mając świadomość, że taki Auorar byłby w naszym zasięgu, gdyby zrobić z niego priorytet transferowy to nic dziwnego, że człowiek się jeży jak widzi kolejnego boiskowego pragmatyka jako cel.
1
@Ratamahatta mówi się o 15mln na Giniego. To świetna cena. A Thiago to jego rocznik więc w ogólnie nie rozumiem oburzenia z twojej strony
0
@messi564 i co stawiasz Thiago na równi z nim? :D
0
@masq też widziałbym innych piłkarzy, Thiago, Auora czy choćby Merino z RSSS, ale staram się szukać pozytywu w tej sytuacji.
1
@Ratamahatta a Thiago nie jest jego rowiesnikiem?