La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

konto usunięte

1

Mam pytanie do ludzi, którzy twierdzili, że Messi jest wolnym zawodnikiem, bo tak podała Onda Cero (która jedzie po zarządzie od zarania dziejów). Dlaczego wysłał tatę do negocjacji z Barto skoro wg. Was jego karta zawodnicza nie należy już do Barcelony? xD

konto usunięte

2

@masq ja bym powiedział, że nie tylko wolnym, ale i człapiącym ;)

A tak serio, to skąd my możemy wiedzieć co tam się tak naprawdę odpie....

2

@masq Gra pozorów. Chcą zaszczepić Bartomeu ideę, że faktycznie Messi nadal nie jest wolnym zawodnikiem. Pod koniec okienka Leo wyjdzie sobie przez bramę Camp Nou i na odchodne powie:
"A wy, co? Nadal z tym Bartomeu? Nawet mi Was nie żal. Narazka."

konto usunięte

2

@masq Wspominali stare czasy przy harnasiu,to nie było spotkanie biznesowe.

konto usunięte

0

@LucaBrasi Hmm z oficjalnego stanowiska La Liga, które i tak nie zmieniło zdania fanboyów tamtego dnia? Jeden nawet napisał 'skąd oni wiedzą jak wygląda kontrakt Leo'. Z takim człowiekiem nie dało się walczyć, jednym zdaniem powalił mnie jak Dawid Goliata xD

1

@masq może po to, żeby dostać "nowy" kontakt i podwyżkę?

Jak nie widaodomo o co chodzi, to chodzi o....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?