La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

0

Im bardziej nie chcecie Leo i marudzicie na jakieś człapanie, tym większa szansa, że zostanie i znowu wyczłapie 20-30 bramek + 20 asyst. Ot taka ramblowa zależność.

Różnica będzie taka, że teraz mamy trenera. Wreszcie prawdziwego trenera, który ma ogromną szansę przywrócić wielkość Barcelonie!

konto usunięte

5

@arasz1819 Fajnie jak zostanie, ale z opaską na ramieniu to taki troche niesmak

2

@arasz1819 Setien jak przychodził też miał być zbawicielem z DNA Barcelony
Problem z Leo jest taki, że owszem - bramek nastrzela, asyst nabije, wiele punktów uratuje - ale niesmak pozostanie. Szczególnie pamiętając jego deklaracje o kończeniu kariery w FCB.
Prawda jest taka, że cała ta sytuacja zwiększa poparcie Bartomeu - bo pokazuje, że nie chłop nie da się szantażować i chce konkretne pieniądze.
To, że Bartomeu tu i w wielu miejscach jest kwestionowany nie oznacza, że tak samo sytuacja wygląda "na miejscu"

0

@Amigo_Blanco Setien od początku mówiłem, że jest nieporozumieniem i taki się okazał. Tu nie chodzi DNA tylko o holenderską myśl szkoleniową, która zawsze się u nas sprawdzała i twardą rękę. Ja żadnego niesmaku nie czuję. Podjął Leo próbę obalenia nieudacznika, bo nikt inny nie ma jaj ku temu, ale nieudacznik się nie daje, bo wie, że pójdzie siedzieć jak ktoś obcy wejdzie teraz do biur. Ludzie zrozumieli to tak jak chcieli rozumieć. Ci sami za chwilę znowu będą piali z zachwytu, o ile zostanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?