La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

0

Mam nadzieję, że teraz fanboje pójdą za ciosem i będą gorączkowo dopingować swojego idola także na stadionie. Proponuję transparent z napisem "biegaj Leoś, biegaj" ;)

konto usunięte

3

@covidout jakby Leo kiedykolwiek niewiadomo ile biegał. Jeśli ma biegać tyle co przez ostatnie 5-7 lat i grać na takim samym poziomie jak przez ostatnie 5-7 lat to biorę to w ciemno.

1

@covidout niech reszta drużyny zacznie coś grać, pomoc niech zadba o kontrolę środka pola, o asysty, kluczowe podania (po co to komu?), o zmniejszenie liczby groźnych strat, a inni poza Messim i Suarezem o strzelanie bramek.

Może ktoś się z pomocników pokusi choćby o połowę goli z dystansu jakie Messi strzela co sezon?

Niech obrońcy przestaną przegrywac pojedynki 1 na 1 (Semedo vs Davies), niech zaczną się asekurować, a Messi niech robi swoje (i nie musi do tego wiele więcej biegać) i mielibyśmy co sezon dobrą grę w europejskich pucharach (nie mówię Lm, bo to skomplikowane, ale też nie 8-2)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?