La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

0

Za rok Barca powinna stoczyć walkę o Mbappe - nie wiem czy się uda, bo Real może mieć tutaj więcej atutów (lepszy budżet, więc finansowo mogą to wygrać, Zidane jako trener, mogą mieć zdrowszą sytuację w klubie, na razie mają mistrza), ale mogłoby to pomóc w rewolucji. Szczególnie po przyszłorocznej sytuacji gdzie raczej nie będzie już Messiego i Suareza to młody Francuz mógłby sprawić, że kolejne lata nie będą złe.

1

@mekston jeszcze niewiesz czy ZZ bedzie trenerem na koniec rozgrywek

konto usunięte

1

@mekston Szejk prędzej odda za darmo Żółwia za dwa lata jak go sprzeda za rok :P

1

@Explode to trzeba nastawiać się na walkę o Mbappe za dwa lata - jakkolwiek to brzmi, ale trzeba o niego zawalczyć. Można próbować za rok (pokazać zainteresowanie, itp), jak się nie uda to wówczas za 2 lata

0

@Tomek54321 nie wiem, na ten moment jest atutem. Może za rok też PSG go nie puści jak słusznie zauważył kolega wyżej, ale warto działać w tym temacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?