- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 944 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 944 Culés
0
Czyli kolejny sezon bez skrzydeł mam nadzieję że chociaż uda im się wypożyczyć Coutinho bo sobie zmarnuje rok gry kolejny
0
@Ghotti co? XD ...
0
@VENOMStyle czego nie rozumiesz ? ;) Truchtajacy Messi na prawej stronie Coutinho pewnie na lewej
1
@Ghotti Wypożyczanie Coutinho to bezsens, jeśli Koeman go ustawi na odpowiedniej pozycji, a widać, że dąży do ustawiania zawodników na swoich pozycjach (co w ostatnich latach nie działo się w Barcy, np Coutinho jako skrzydłowy, totalny bezsens) to z Cou będzie pożytek.
1
@Ghotti dlaczego bez skrzydeł?? Dembele to skrzydłowy tak samo jak Fati Trincao ja myślę że Messi też będzie grał albo z prawej albo w środku gdzie de Jong i pjanic na środku przed nimi Messi lub coutinho griezman na 9 lub Depay bo najprawdopodobniej go kupią wtedy griezman na prawej dembele na lewej. Będzie możliwość rotacji
0
@VENOMStyle no ok gdzie pomieścić grieza Cou i Messi ? Bo dwóch to się jeszcze da
0
@Swistus172 Trincao Dembele Coutinho Messi Coutinho Pedri i jeszcze Depay 7 na 3 pozycje ?
0
@Ghotti Messi też czasem musi usiąść na ławce, to mus ;)
0
@VENOMStyle wierzysz w to? :D bo ja nie.
0
@Ghotti Enrique umiał to zrobić ;) Liczę, że Koeman też da radę.
0
@VENOMStyle szczerze w to wątpię. Nie widzę miejsca dla tej trójki jednocześnie i tyle.
0
@Ghotti Zobaczymy.
0
@Ghotti Pedri lub Trincao będzie wypożyczony lub nawet obydwaj wtedy zostanie coutinho dembele Fati Messi Depay i Griezman na 4 pozycje bo moim zdaniem musimy zacząć grać ustawieniem 4231
0
@Swistus172 to jeszcze Puig dorzuc 8 na 4 pozycję.
0
@VENOMStyle no sie okaże.
0
@Ghotti no właśnie czyli po 2 na każdą pozycje czyli możliwość rotacji jest tak??