La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Depay to Depay tamto. Chłop nie przyjdzie do Barcelony. Mam nadzieję, że obudzicie się ze swojego mokrego snu na czas.

0

@4drian0 Skąd wiesz? :P

0

@Kwiatek67 Wystarczy, że Suarez zostanie to już wiadomo, że nikt taki jak Depay nie przyjdzie na ławkę.

1

@4drian0 Ta, bo jego szczytem marzeniem na pewno jest Lyon :D

1

@4drian0 Suarez będzie siedział na ławce jeśli nie odejdzie.

0

@MesQueUnClub_87 Zacznijmy od tego czy Barca w ogóle ma takie plany, żeby sprowadzić Depaya ;D

3

@4drian0 A czemu to Depay ma siedzieć jak zostanie Suarez?

0

@Coutinho007 @kwiaatek Suarez na ławce? Nie uwierzę dopoki nie zobaczę. Chyba, że na ostatnie 10 min ;D

1

@4drian0 Były takie informacje

konto usunięte

1

@4drian0 właśnie tier 1 Di Marzio napisał, że negocjujemy jego transfer. Plus już wcześniej inne bardzo dobre źródło o tym pisało, wiec nie wiem skąd ten Twój komentarz.

1

@4drian0 Suarez za chwilę może odejść a nawet jak zostanie to za co on ma grać? Za bycie kolega Leo? Po za tym Depay też może grać na LS.

0

@Coutinho007 Sorry, ale tak właśnie będzie. Dam sobie głowę uciąć, że jak zostanie to będzie dalej grać w pierwszym składzie. Już się napatrzyłem przez ostatnie lata jak wygląda rola zmiennika Suraeza

konto usunięte

1

@4drian0 Spałeś pod kamieniem? Luisa to my chcemy sie pozbyć i to jak najszybciej a o Depayu piszę sie od kiedy Koeman został trenerem bo ten go tu po prostu chce.

1

@Hushovt Pewnie myśli, że dalej jest Setien jako trener :)

0

@Hushovt To, że chcemy się go pozbyć to nie oznacza od razu, że się go już pozbyliśmy.
PS Valverde chciał ściągnąć Williamsa, bo go trenował i też coś nie pykło

konto usunięte

0

@4drian0 Jest różnica bo o transferze piszą najrzetelniejsi dziennikarze a dwa,że jasno Koeman powiedział,ze nie liczy na Luisa.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?