- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1534 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1534 Culés
7
Cytując Grzegorza Brauna.
To jak Bar**meu potraktował Messiego to „skandal, hańba, abominacja”.
17
@jacobFCB mnie do tego proszę nie mieszać
4
@jacobFCB ziemia, woda, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla i mistyfikacja, taka sytuacja
0
@Abominacja zobaczyłem Twój nick i o tym pomyślałem.
0
@jacobFCB W ogóle skąd pomysł na taki awatar?
0
@jacobFCB abomi co?!
0
@Kamilos84 Tamten też nie wie, nie przejmuj się.
0
@Jersi mój?
Pan na moim avatarze to jeden z największych ekonomicznych mózgów w historii tego świata.
0
@marcin000019 No akurat ja znam znaczenie tego słowa. Hola hola basta.
0
@jacobFCB niezależnie od czego Messi nie powinien zostawiać klubu do czasu powrotu kibiców jeśli przynosi określone dochody.Barcelona to nie bartek który powinien odejść.Messi powinien otwarcie powiedzieć co jest nie tak aby doprowadzić dyskusją do zwolnienia Bartka .Ale odejście przed powrotem kibiców jest zostawieniem tonącego statku. To dalej jest słabe w wykonaniu Messiego ten wywiad tego nie zmienił.
0
@jacobFCB Wiem kto to jest, lecz skąd taki pomysł, aby akurat Friedmana ustawić na avatarze.
0
@Jersi bo jestem jego wielkim zwolennikiem. Identyfikuje się z jego filozofia.
Kilka osób pytało kto to. Oswiecilem i mysl wolnorynkowa rozprzestrzeniona ;)
0
@jacobFCB Nie o Tobie mówiłem.
0
@jacobFCB Problem z Friedmanem jest taki, iż to co on sobie strugał w swoich publikacjach miało nikłe, a wręcz kompletnie sprzeczne przełożenie na jego karierę jako naprawdę główny ekonomista w republikańskich rządach lat 70-90. Mit jego jak i Reagana jako wolnorynkowców praktycznych jest po prostu jakimś żartem, to za kadencji Reagana przy bliskiej współpracy z Friedmanem USA zadłużyło się najszybciej w historii, oprócz tego oczywiście aktywna polityka monetarna, która wywarła tak duże piętno na myśl ekonomiczną, iż do dziś jest głównym nurtem polityki monetarnej i jest to po prostu jawny rak na gospodarkach świata. Nie zapominajmy, iż był głównych propagatorem poglądu, aby USA odeszło od standardu złota i jawnie jako waluta dominująca mogła swoją polityką monetarną okradać inne państwa z ich siły nabywczej. Krótko mówiąc mityczny Milton Friedman ładne pisał, ale zdecydował się na błyskotliwą karierę na amerykańskich salonach polityki. https://mises.pl/blog/2006/02/17/274/, polecam ten artykuł i zapoznanie się myślą wolnorynkową Misesa czy Rothbarda.