La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

0

Nie ma opcji, żeby zmieścić w składzie Coutinho, Griezmanna, Dembele oraz Messiego. Nawet ułożenie trójki z nich żeby miało to sens będzie trudne. Najbardziej nie pasuje tutaj Coutinho bo na skrzydle daje mało pożytku, pomyśleć że nie mamy co zrobić z najdroższym zawodnikiem Barca w historii.

5

@MrShakira Jak się kupuje kosiarkę do odkurzania mieszkania to trzeba później kombinować, chyba, że Koeman może jakoś to ogarnie.

2

@MrShakira W teorii dałoby radę ich zmieścić nawet w większości w drugiej linii czyli Cou na lewej, Griezz ŚP, Messi prawa pomoc, a Dembele skrzydło z przodu, ale wiadomo że to tylko fantazja i w pomocy musi być miejsce dla paru innych graczy :P Problem jest w tym, że mamy za dużo 10tek/pomocników i za mało skrzydeł. Jeśli mamy ich jakoś zmieścić to Messi musi przypiąć się do skrzydła i dać szansę rozgrywać kolegom.

2

@Mario96w w teorii Griezmann mógłby być 9 a Messi 10 natomiast zamieniali by się pozycjami, kiedy Antek wracał by do obrony, ale jako że jest to skomplikowane a ich relację nie są na najlepszymi poziomie wątpię. Oby Messi zaczął z nim współpracować i nie omijał go przy rozgrywaniu.

0

@MrShakira Oboje udowodnili już, że potrafią się zrozumieć na boisku i o to się nie martwię, natomiast prawdopodobnie przyjdzie jeszcze Depay i sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Na pewno nie będziemy mieć jednego Once de gala i Koeman musi pokazać jak się rotuje głodnymi gry gwiazdami ^^

0

@Mario96w Atak mamy na papierze konkret, gorzej z pomocą i obroną :/

0

@Coutinho007 pjanic ,puig,de jong rezewa busi Roberto i jeszcze może grać pedri gdzie tu słaba pomoc

0

@Borneo Ale nie jest też jakoś mega wybitna.

0

@Coutinho007 trzeba dać czas tym ludziom zwłaszcza Puigowi

0

@Borneo I trzeba dać szansę, do czego tu doszło, że mamy problem w środku pola i kupujemy kolejnego 30 letniego wyrobnika a jeden z najzdolniejszych pomocników wybiegany, kreatywny i świetny technicznie jest pomijany. Nie mam nic przeciwko Giniemu, ale dla mnie to powinien być raczej teansfer do rotacji bo znowu będzie drewno, papa i męczy buła w pomocy...

0

@Coutinho007 co do holendra do środka to nie znam go dobrze.Ale transfer pjanica może wypalić

0

@Borneo Wijnaldum to sympatyczny chłopak ale jest pomocnikiem od niewidzialnej roboty a nie od kreowania, utrzymania się przy piłce i rozegrania.

0

@Coutinho007 muszę mu się przyjrzeć bo starałem się w meczu z Polską go zobaczyć ale głównie pokazywał się Depay.Mam nadzieję że gdzieś zobaczę.Bo nie mam zdania i na razie znam tylko opinię o nim.

0

@Borneo Oglądałem wiele meczów LFC i repki Holandii z Ginim. Jego styl gry to dużo biega, atakuje z drugiej linii i wydaje się, że podaje do najbliższego ale to człowiek od innych rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?