- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
21
Spokens, tutaj nie chodzi o Ney'a, powiem Ci inaczej, a mianowicie, że oczywiście, że chodzi o Ney'a, bowiem Luis gdy przejmował schedę po "Tacie" Martino, to doskonale widział /wiedział, że druga linia już nie będzie w stanie dawać tego, co dawała za czasów ery Guardioli czy Śp. Vilanovy, że to już nie jest to, że Iniesta czy Xavier mają już swój gargatuiczny prime za sobą, po prostu powolutku schodzą ze sceny, wiadomo, że za czasów Guardioli to owa Święta Trójca, czyli Iniesta-Xavier-Mesjasz byli decydujący /fundamentalni oczywiście, że również Puyi, Villa, Busi, Pedro a zwłaszcza Dani to również byli jakby to ująć - niezastąpieni /bezkonkurencyjni a zwłaszcza Alves, ponieważ to nie Xavier czy Iniesta mieli najwięcej asyst do Leosia, lecz Alves - paradox, co nie??? Ten słynny kurwidołek po meczu przeciwko RSSS, ale spięli poślady i zaczęła się era MSN, które to trio rozdupcyło system, że się tak nieładnie wyrażę, tutaj nie będę czochrał predatora, bowiem niestety ale Ney zrobił rząd i poszedł do zlotej klatki, czyli do FC Qatar Sport Investenents, a że Zarząd Barçy nie szukał graczy skrojonych właśnie pod tiki-taken, a chociażby takich jak Cazorla, Silva, który to gracz jest stworzony jak ulał na pozycję Mediapunta, nie mówiąc już o KDB, no i oczywiście że kuźwa przestali grać skrzydłami, nawet w meczu przeciwko Romie to gdy na boisko wszedł Dembuś to od razu Barça miała kilka naprawdę zajebistych okazji, ech, że też piłka nie siadła na kopyto Leo, lecz na piszczel, ale jak Valverde zamiast od razu posłać do boju Dembele, to kuźwa zrobił z Roberto wahadłowym, ja pindole. Oczywiście, że później niewypały seksualne takie jak Aleix Vidal, w pewnym sensie Rafineria, Malcolm, Denis Suarez, szkoda cośkolwiek na ten temat pitolić, dlatego MSN było w absolutnej topce, ale niestety Ney poczuł zapach ogromnego keszu i wszystko się rozwaliło. Rakieta, Roberto, Vidal czy nawet De Jong, który zwiódł na całej linii, podobnie jak Couthinio czy Griezmann, a zatrudnieniem Setiena to już była świnia zarzynana tępym nożem, no jeszcze Brejtłejty, Boatengi czy Turany oraz inne ch*je-muje, Griezmann to nie Platini, który mógłby być podwieszony jak onegdaj Platini, który miał obok siebie takich megacraków jak Giresse'a, Fernandeza czy Tiganę, w każdym razie mamy przepych a jeszcze ponoć ma przyjść Depay haha
1 Messi
2 Dembele
3 Fati
4.Trincao
5.Pedri
6Griezmann
7.Coutinho
Martina nie liczę
Do tego rozmowy prowadzone są z Depay'em i Lautaro
Przyznam że nie wiem jak będzie wyglądał atak Barcy.
Odejdzie (najprawdopodobniej) El Gnato do Starej Damy i Vidal Rakitic już odszedł
W pomocy
De jong,Puig, Pjanić w rezerwie Roberto, Busi i rozważania są pomiędzy Holendrem z live a Thiago Alcantarą
Ciekawie się to rysuje, już się nie mogę doczekać nowego sezonu, oj cosik czuję w moczu, że będzie się działo, oj będzie - Dalibóg :) Sorry, ale to miało pójść gdzieś indziej, wybaczcie proszę :)
3
@Don-Corleone jestem prostym czlowiekiem. Widze komentarz @Don-Corleone i daje mu herba.
6
@Rewolucja123 OhYeah, ale dzisiaj płodzę, ponieważ jestem pod wpływem C2H5OH hehe. Pozdrawiam Serdecznie :)
4
@Don-Corleone Don Vincenzo, rozwalił mnie Pan tym "El Gnato"
2
@Don-Corleone Najlepsze jest to, że wszystkie 3 wpadki tzw Eurowstydem były w ustawieniu 4-4-2... Nigdy więcej tego ustawienia u nas z Roberto, Vidalem czy innym Wijnaldumem nie chce tu widzieć bo to jest jakaś Aberracja, zwłaszcza patrząc na to ile kasy przepaliliśmy przez lata na różne transfery a nagle widzimy w meczu z Bayernem Vidala i Roberto na bokach pomocy. Może Valverde był jaki był, za to Setien moim zdaniem to jeden z najgorszych chyba trenerów 21 wieku w Dumie Katalonii, zakochany w Vidalu, którego wystawiał nawet jak ten był w koszmarnej formie..
2
@LucaBrasi Wiem, że Jesteś gadem, pamiętam jak się stało przy otwartej kurtynie, mówiło się zważano szama się i nie było w tym momencie
żarełka, również jak taki bezmózgowiec wytatułał sobie na stopień "kapitana" to był prowadzący, kuźwa, że trenowałem ze Śp. Henrykiem Średnickim, ależ się On cieszył estymą i poważaniem, jprd, chodziłem w wadze półciężkiej, ale kuźwa boksowanie nie nie raz, nie dwa to uratowało mi życie, by tak rzec kiedyś strzelimy bajerkę, ale nie dziś bowiem jestem napierdolony jak Messerschmitt autentyko, bez kitu :)