- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
9
Smokowski i Stanowski (szczególnie Stano) w dzisiejszej Misji Futbol jako jedyni trzeźwo przedstawili sytuację. Kadra jest byle jaka nie personalnie, a taktycznie i stylowo. Tak jak myślałem zwycięstwo (mierne bo mierne, ale zwycięstwo) niestety przyćmi marność gry tej kadry... Pan Podoliński kompromituje się bronieniem trenera i to w taki sposób, że to wcale nie był słabszy skład Bośni, że ciągle się ludzie czepiają Brzęczka co by nie robił etc. Pojedziemy na Euro, dostaniemy po łbie i znowu będzie płacz ekspertów... Potrzeba trenera z zagranicy, trenera z osiągnięciami, z nazwiskiem, który wykrzesze z tego nomen omen niezłego potencjału kadrowego coś przynajmniej 2 półki więcej niż to co oglądamy teraz. Brzęczek nie nadaje się na trenera kadry... Za szybko przesiadł się z malucha do auta z XXIw. Wsystęp Stanowskiego dziś 11/10, a Podoliński dno.
9
@IronSanHybrid Ten Podoliński to typowy dupowłaz, Stanowski świetnie podsumowywał tego pseudo trenera Brzęczka, w tym kraju mało jest ludzi którzy potrafią pewne rzeczy wprost mówić.
3
@IronSanHybrid Aż sobie dzisiaj wyjątkowo posłuchałem. Podoliński był niesamowity :D Ale Borek też tam raczej zbyt krytyczny nie był
1
@Bykunn Dlatego napisałem, że tylko Stano i Smok trzeźwo podeszli do tematu. Borek z początku też raczej bronił kadry, a potem był neutralny. Wywodów Podolińskiego nie dało się słuchać
1
@Bykunn Borek w PZPN działa więc nie wypowiada się krytycznie
1
@IronSanHybrid Tak Borek czuje że prywatnie może mieć inne zdanie ale nie chciał podpaść może komuś na wizji :D
@Katalończyk 99 Otóż to
0
@IronSanHybrid Stano i Smok jedyni trzeźwo podeszli do tematu, Podoliński dno... no większego gówna nie dało się napisać. Ale no widać, kto jest teoretykiem futbolu potrafiącym tylko krytykować.