- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
0
Zastanawialiście się dlaczego istnieją gangsterzy, chuligani, chamy, kryminaliści i reszta złych ludzi? Bo społeczeństwo takich ludzi wielbi. Nie którzy pomyślą sobie że jakimś spaczony obraz ludzi mam. Jednak taki miałem do tej chwili. W głębi duszy każdy ma gdzieś to czy jesteś dobry. Ludzie rozumieją tylko argument siły. Szanują tępych osiłków, którzy najpierw walą w mordę później myślą bo sie ich boją. Druga kwestia to psychologia ewolucyjna. W prahistorii brutalny i okrutny członek stada pomagał grupie przetrwać. To jego bały się inne plemion czy potrafił polować. Taki gość dawał poczucie bezpieczeństwa. Po prostu z perspektywy ewolucyjnej był wartościowy. Gdyby było inaczej każdy debil i sebix, którym kieruje się instynkt, zachowywał by się jak gentleman żeby zdobyć jego przycholnosc. Prawda jest taka że chcą być groźni etc. Po obserwujcie ekscytację takimi typami... Nawet jako dziecko zawsze imponowali mi gangsterzy
2
@Kusco15 istnieją dlatego, że tam są pieniążki kolego.
Po drugie niektórzy lubią adrebaline.
Jest to jakieś sposób walki z systemem np : Piłsudski też był przez pewien czas terrorysta, napadł na pociąg :D
Także jest wiele powodów.
Gangsterzy nie zawsze są głupi, Ci na dole może tak ale zarzadzaja nimi nierzadko geniusze. Al Capone ponoć miał 200iq.
Wogole bez sensu jest to co piszesz moim zdaniem.
3
@Kusco15 Wiele takich osób wywodzi się też po prostu z patologi i biedy gdzie nie mieli okazję poznać innego życia, więc robią to czego się nauczyli.
0
@SiSenior Al capone ma według dostępnych informacji IQ 95
0
@Bartunek Tyle że inteligentne osoby z patologi a są takie z niej wychodzi. Głupi zostają
1
@Kusco15 Oczywiście że są bardzo inteligentni i sprytni gangsterzy, taki na przykład ecobar gdyby był głupi to nie stworzyłby imperium, ale przecież to jest mniejszość, większość osób to są zwykli "żołnierze" a nie elita jak na przykład ten którego wymieniłem.
1
@Kusco15 faktycznie coś tak pisze w internetach. Mój błąd.
Aczkolwiek nie zmieni to mojego zdania, że wielu gangsterów jest wybitnie inteligentnych.
Jeśli weźmiemy największe organizacje jak Cosa Nostra, organizacja licząca dziesiątki tysięcy członków, obejmująca cały świat kontrolując 80% handlu kokaina w Europie.. nie powiedz mi, że zarządza tym tępy osiłek. Ostatnio np znaleziono ich drukarnię pieniędzy, szacuje się że wprowadzili do obiegu 500mln euro :v idealnie niemal podrobionych I to z jedej drukarni.
@Bartunek ale to cały obraz społeczeństwa, kilkanaście wybitnych jednostek "zarzadza" grupa nieudaczników
0
@SiSenior No ok ale nie o to was pytałem w poście xd Chciałem spytać czy zgadzacie się że ludzie takich wielbią xd
0
@Kusco15 Przyznam szczerze że źle zrozumiałem pytanie :)
1
@SiSenior No tak, na tym się opierają właśnie między innymi organizacje przestępcze. ( mam na myśli duże kartele itp )
0
@Kusco15 też źle zrozumiałem.
Moim zdaniem ludzie takich nie wielbią jeśli już to się boją.
Ale raczej coraz mniej, nie ma już takiej gamsterki jak kiedyś teraz same 60 I każdy każdego sypie.
0
@SiSenior oj wielbią wielbią