- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 883 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 883 Culés
2
Ostatnio była dyskusja o tym czy powinno się kupować zawodników których chce trener, że to jest jego projekt, żeby nie było jak z Valverde... Nie zgadzam się z tym. Dlaczego klub ma wydawać kilkadziesiąt milionów na zachcianki trenera który nic w klubie nie pokazał? Jestem zdania że główną role w transferach powinna odgrywać dyrekcja sportowa (fakt że w Barcy była/jest ona tragiczna to druga sprawa) która powinna współpracować z trenerem na zasadzie: Mamy takich i takich zawodników, fajne ceny, pasują tu, który ci się podoba. Inna jest sprawa gdy przychodzi Guardiola, który trenował 3 wielki klubu i w każdym odnosił sukces, a inna gdy przychodzi Koeman który nie trenował niczego pokroju Barcy.
Inna sprawa: Nie podoba mi się ten kierunek reprezentacji Holandi, tzn być może jest to dobry kierunek, jednak uważam że poproszenie o piłkarzy których prowadziłeś w kadrze, w danym środowisku i akurat wyszło, jest to pójście po najprostszej lini oporu. Znasz ich, oni znają ciebie co niby może pójśc nie tak? Ale no to nie jest według mnie takie proste, nagle ci nie wychodzi i zostajemy z piłkarzami, z którymi klub nie wie co zrobić, bo nikt ich tu nie chciał. Zagraj 1 sezon, pokaż że masz zamysł któremu można zaufać, bo piłkarzy masz, wtedy powiesz czego ci potrzeba, klub ich kupuje i wszystko ma sens.
Tym bardziej w Barcelonie, która według mnie jest zarządzana przez ludzi którzy są niekompetentni do robienia rewolucji i najlepiej nie kupywałbym nikogo, aby nowi ludzie odbudowali klub po swojej myśli, a nie po myśli Bartomeu. Ewentualnie kupywałbym ludzi typu Thiago, który jest tani i jest absolutnym topem- piłkarz którego chce większość trenerów, a nie Gini którego chce Koeman