La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

5

Ja to nie rozumiem tutaj hejtu na Inter. Świetnie zdają sobie sprawę jak sytuacja wygląda i stawiają warunki, bo to Barca chce pozbyć się Vidala bardziej niż Inter go kupić. To nie ich wina, że osoby odpowiedzialne za negocjacje transferowe w Barcelonie są beznadziejne, co już niejednokrotnie pokazywali. Nie atakujcie Interu, tylko dlatego, bo nie chcą robić dobrze Bartkowi.

0

@patry295 Każdy zdrowo myślący (w tym Inter) wie, że nie mamy go za bardzo w planach i chcemy zaoszczędzić na pensji, a dla nich jest opcją wcale niekonieczną, dlatego trzymają się swoich twardych wymagań :)

0

@Mario96w Jak to się mówi byznys is byznys :)

0

@patry295 Otóż to ^^

0

@patry295 projekt na chwilę. Za rok dwa Inter wróci do środku tabeli. Godin, handanovic, Young to tylko wierzchołek

0

@jeyx77x A co to ma wspólnego z tematem, który poruszyłem? Czy piszesz tak, żeby sobie popisać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?