La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

konto usunięte

1

Jestem zły i sfrustrowany oby nie było cyrku w szpitalu i normalnie przyjęli i przebadali moją biedną siostrzyczkę bo wtedy to chyba szlag mnie trafi i krew zaleje.

1

@Hushovt Co sie stalo kumplu drogi.

1

@Hushovt Powodzenia i zdrowia dla siostrzyczki. Ile ma lat?

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB 6 ma astmę oskrzelową i prawdopodobnie ma zapalenie płuc i ciężko jej oddychać... Mimo inhalacji... Przychodnia zamknięta, brak prywatnej w pobliżu a dodzwonić się do kogos to jak wygranie w totka. Pięknie nas Kaczor urządził ze służba zdrowia.

0

@Hushovt

cóż poradzisz lekarze dla mnie to debile i hieny, jedź do szpitala albo prywatnie i tyle

aż mnie mrozi gdy słyszę takie historie o naszej służbie zdrowia, ale jedź jak najszybciej aby szybko jej pomóc

oby było wszystko oki i zdrowia życzę

konto usunięte

0

@lucca87 Mama pojedzie ja nie mogę tak samo mój ojczym bo tylko 1 rodzić może z dzieckiem być w szpitalu.

0

@Hushovt Najlepiej od razu na SOR jechać.

konto usunięte

2

@JimMorrisonFCB No pogotowie tam właśnie ją zawiezie na szczęście nie było problemu by przyjechali karetką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?