La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

Trochę na wyrost, ale nie wiem czy Perez jest jakimś wybitnym prezesem. Jasne, że o wielu rzeczach nie wiem i nie chce robić za eksperta. Natomiast pod względem sukcesów duże szczęście mieli, że Ronaldo okazał się geniuszem piłkarskim. Gdyby z CR7 stało się to samo po przejściu do Hiszpanii co na przykład z Coutinho to Real wtedy wyglądałby tak jak my dzisiaj. Patrząc na ich problemy to mamy szczęście, że nam nie odjechali w ostatnich latach.

0

@patry295 Tylko że za transfer cr odpowiedzialny był Calderon. Zresztą można też powiedzieć że gdyby Messi nie wypalił to Laporta nie byłby uważany za dobrego prezesa etc. Przypadek rządzi życiem

0

@patry295 z drugiej strony Perez pozbyl sie Ronaldo za szybko. Real stracil sily w ofensywie i prezentuje sie slabiej. Aczkolwiek wynik w lidze dali rade zrobic - punktowo tez bardzo przyzwoity (moglo byc nawet 89 pkt ale w ost kolejce o nic nie grali)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?