La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

7

Skład Barcelony po niesamowitej rewolucji w wykonaniu zarządu: Ter Stegen - Alba, Lenglet, Pique, Semedo/Roberto (jeden pies) - Busquets, Vidal (czasami może zagrać na skrzydle w potężnym 442, bo czemu nie), de Jong (koniecznie nie na swojej pozycji) - Griezmann, Suarez, Messi. FC Trupiarnia proszę państwa.

konto usunięte

5

@PatrychoO
@Rewolucja123 Chyba musisz opatentować słowo rewolucja. W ciagu miesiaca jest to chyba najczęściej używane tu słowo przy okazji wiecznych lamentów :D

5

@PatrychoO W sam raz na dwucyfrówkę od City/Live/Bayernu :/

3

@PatrychoO Matko jak mnie oczy pieką od pisania takich głupot, jeszcze dużo do końca okienka transferowego, a wy już piszecie o tym że Busi i Vidal będą grali w pierwszym składzie, gdzie ten drugi nie wierzę żeby został, Koeman ze swoją osobowością nie jest głupi aby taki Busi grał w pierwszym składzie, trochę świeżego spojrzenia bym prosił, bo tego się czytać nie da, jeszcze to że Dembouz gdy będzie zdrowy nie będzie w jedenastce...AJ szkoda gadać czasami.

1

@PatrychoO Przyszedł Coutinho za 140mln i Dembele za 120mln więc mamy zajebiste wzmocnienia he! :D do tego Fati Puiq i reszta, mnie jedynie obrona martwi. Oby Koeman im skopał tyłki ja treningach żeby gra była szybka i walczymy o wszystko znowu z kosmitą w składzie

0

@NaFazieHitman mnie w ataku nie martwi to, że nie ma poziomu, tylko o to, że jest za dużo chłopa na trzy pozycje, z czego jedna na stałe dla Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?