- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1840 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1840 Culés
1
Do "fanów" Nintendo.
Super Smash Bros Ultimate czy Mario kart 8 deluxe?
@Kamil92 @Khajio
1
@4drian0 Lepszą grą jest bez wątpienia Smash, ale jego specyficzny styl rozgrywki budzi albo uwielbienie, albo nienawiść.
Mario Kart jest najlepszą tego typu grą na rynku i jest dużo bardziej przystępny dla nowych graczy.
1
@Khajio A jeśli chodzi o granie online? To pewnie w jednej i drugiej grze jest dalej od groma ludzi, co nie? Bo stoję przed dylematem i nie wiem na co się w końcu zdecydować :D
1
@4drian0 Smash jest i będzie bardzo żywy przez najbliższe 3-4 lata. Mówimy o bijatyce, która jest najważniejszym wydarzeniem na największym turnieju bijatyk na świecie i rozeszła się w ilości 20 milionów. Ludzie będą w to grali do momentu wydania nowej odsłony, która prędko się nie pojawi. Nie wiem co prawda jak wygląda sprawa z walkami przy użyciu przedmiotów i na maksymalną ilość graczy, ale w klasycznym 1 na 1 nie ma problemów.
Mario Karty mają jeden spory problem. Gra wyszła w 2017 roku i nie można wykluczyć, że ten owiany tajemnicą system seller przez Nintendo szykowany na przyszły rok to właśnie kontynuacja tej gry. Na teraz jest z kim grać.
1
@Khajio Okej, to niech dzieje się wola nieba. Wystawiłem Zelde na wymianę za którąś z tych gier, więc kto pierwszy się zgłosi to tę grę wezmę :D
0
@4drian0 Zawsze możesz wymienić na Smasha i z czasem zainwestować w Crasha, który jest co prawda minimalnie gorszy od Mario Kartów, ale przy odrobinie szczęścia wyrwiesz za niecałe 80 złotych.
Swoją drogą, czy tylko mi powiadomienia nie działają?