La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Dużo osób wychwala transfery Chealse, no ja też jestem zaskoczony pozytywnie. Kiedy Oni zgrają się ? zaczną grać na pamięć ? Będzie ta chemia na boisku ? Na pewno nie teraz … Oni potrzebują czasu, zgrania, treningów itp. … Sam Klopp powiedział, nie chą przeprowadzać dużo transferów bo nowa osoba to i wejście w ten schemat itp..

Na pewno te transfery zaowocują w przyszłości i będą grać na wysokim poziomie.


U Nas brakuje przygotowania fizycznego, taktycznego, złego zarządzania kontuzjami. Brakuje trenera, który powie tak i tak macie grać i biegać tak ma być, bez zgwiazdorzenia i pokazywania że ja tu gram 15 lat to mam głos itp..

Mam nadzieje, że kimś takim jest Nasz trener. Zobaczymy ocenimy go po rundzie jesiennej, okienko ocenimy za miesiąc.


Chciałbym, żeby dołączyli do Nas Garcia, Depay, Emerson i Bellerin. Odejście Semedo a Roberto przesunąć na stałe do pomocy. Nie ma co się napalać tak na grę Ansu, chłopak ma 17 lat dopiero, On nie będzie w stanie grać 90% minut w sezonie, chłopak potrzebuje czasu i mam nadzieję, że trener jak i osoby odpowiedzialne od tego nie spartolą jego talentu, taka sama sytuacja z Pedrim, Trincao i Puiqem. Chłopaki potrzebują minut ale na pewno nie są w stanie grać 90% wszystkich minut, żeby zagrali 60% minut w sezonie będzie świetnie, muszą wzmocnić budowę ciała i przygotować się fizycznie i psychicznie.

0

@VamosGirl Bellerin? XD Przecież to poziom Max na Arsenal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?