La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

25

10 kg od marca zgubione. Nie cwicze, tylko po miescie/do pracy chodze. Czuje sie dumny z siebie. Teraz zbytnio nie mam czasu na nic, dopiero wieczorem dostepny jestem, ale nie chce mi sie nigdzie isc. Mimo wszystko chyba dobry wynik.

3

@Rewolucja123 Kalorie to klucz brawo

1

@Rewolucja123 Brawo :D Ja 15kg w 3 miechy i od pół roku waga w miejscu (celowo)

konto usunięte

0

@Rewolucja123 gratuluję

0

@Rewolucja123 @puyol_presidend5 uważajcie żebyście nie tracili za dużo masy mięśniowej bo wyjdzie Wam to jeszcze gorzej niż te dodatkowe kilogramy

0

@Rewolucja123 Ty tak nie chudnij, bo niedługo to nie będzie Ciebie widać :D

0

@Amigo_Blanco No ale jak mam uważać, to trochę loteria. Akurat ja mało mięśnia straciłem przy tym.

0

@Amigo_Blanco u mnie wiecej wody, niz miesni.

0

@Rewolucja123 Twój cel to?

1

@sebo939 jeszcze tak 60 zrzucic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?