La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 861 Culés

2

Ależ mocna będzie La Liga w tym sezonie Fify. Valverde, De Jong, Mendy, Varane to bardzo mocni kandydaci do miana najlepszych kart w grze na swoich pozycjach (szczególnie ja starcie). Do tego 3 świetnych bramkarzy, zapewne jak co roku bardzo solidny Semedo, Ramos, Bale na starcie po zmianie pozycji będzie pięknie śmigał na 9, Dembele, fajne karty też będą mieć między innymi Diego Carlos, Kounde czy Vinicius, Hazard, Griezmann. A nie znamy jeszcze wszystkich kart (liczę na fajną kartę Cou i Inakiego Williamsa)

W tym roku La Liga będzie mocno grana :D

Edit: no i dawać tego Depaya do Perfect linka z De Jongiem

0

@messi564 Lenglet. Swoją drogą, to ja całą Fifę 20 miałem Cillessena na bramce. Świetny był u mnie xd

0

@PatrychoO no tak Varane i Clement to będzie kozacka obrona, ja miałem Ter Stegena, ogólnie nie lubię go w fifach bo jest dość niski jak na bramkarza i zawsze grałem kimś wyższym, ale w ostatni silnik tak idealnie się wstrzelił z animacją obrony, że skubaniec bronił wszystko.

Ja będę starał się dążyć do czegoś takiego w 4-2-3-1:
GK
Semedo - Varane, Lenglet - Mendy
De Jong, Valverde
Inaki - Dembele - Vinicius
Bale

Każdy będzie na 10 zgrania (prócz Dembele/Bale - jeden z nich na 7), oczywiście zależne od ceny kart, zapewne na pierwsze 2-3 tygodnie będą to zawodnicy dużo słabsi, ale La Liga ma zawsze fajne alternatywy w ataku jak np Guedes czy Machin

0

@messi564 ja jeszcze nie wiem, czy kupię, bo 20 mnie tak wkurzyła, że zaraz po TOTY przestałem grać. W ogóle dla mnie najlepszy czas w fifie to od startu tak do futmasu.

0

@PatrychoO dla mnie też. Ja robię tak: kupuje Fifę na premierę, gram do konca roku, w styczniu sprzedaje wszystkie coinsy na allegro (najwięcej zarobiłem w fkfie 17 - 1600 zł, najmniej w 20 - ok 300zl) sprzedaje Fifę za 100 zł na olx i w ten sposób gram sobie w to w najlepszym okresie i jeszcze na przestrzeni 3-4 miesięcy wychodzę na lekki (albo duży jak w Fifę 17) plus ;) polecam. Jak nie chcę ci się sprzedawać coinsow na allegro to są strony które zdobią to za ciebie, oczywiście weźmiesz połowę mniej pieniędzy ale nie tracisz czasu ( ja tak zrobiłem w 20 dlatego tylko 300)

0

@messi564 w sumie to ciekawy pomysł. Za te 300 zł ile coinsów sprzedałeś?

1

@PatrychoO oj już nie pamiętam. W każdej fifie jest inaczej.. pamiętam że w 17 miałem skład z La ligi z Ronaldo, Messim, Neymarem itd i sprzedałem go za aż tyle, ale jak sprzedawałem w 20 to też miałem Messiego itd, tylko że mieć Messiego w 17 a w 20 to zupełnie co innego. Generalnie mogłem wziąć więcej bo jakieś 600-700 zł rok temu, ale nie chciało mi się z tym bawić bo i tak za dużo spraw.. czasem też sprzedaje na początku bo głupie 100k może być warte czasem 80-90zl a przecież 100k to jedna dobra paczka z SBC na początku gry :D

konto usunięte

1

@PatrychoO sprzedałem 3 konta w zeszłym roku po odliczeniu zakupu FP 6700 na czysto :s

konto usunięte

0

@messi564 grasz na PS?

0

@Ghotti tak, obecnie Fify nie mam ale po premierze 21 możemy się zgadać

konto usunięte

0

@messi564 ja na X1 :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?