La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

39

Luis Suarez nie zagra z Nasticiem. Mecz z Bayernem był jego ostatnim w Barcelonie. [RAC1]
Ousmane Dembele spóźnił się 11 minut na wczorajszy trening [Cuatro]
Koeman nie powoła Suareza i Vidala na mecz z Nastic [RAC1]
Kounde z Sevilli jest opcja dla Barcelony na przyszłość [MD]

15

@barcelonaLM dzisiaj 11 minut, a zaraz będzie godzina.

1

@barcelonaLM Podobni trzech się spóźnił. Nie dziwię się z Dembele, ciekawe kto to ta pozostała dwójka.

2

@Coutinho007 Semedo i Vidal

0

@barcelonaLM No cóż, tutaj też można się było tego spodziewać :p

konto usunięte

15

@barcelonaLM Powiedzmy sobie szczerze - jak Luis i Vidal nie zostaną powołani na dzisiejszy mecz, to znaczy, że na bank odchodzą.

konto usunięte

5

@LuisSalvano daj Boże by tak było

0

@barcelonaLM to pewnie zaraz zacznie siebposzek Messiego, jegonamigos nie gra. Fiu fiu fiu

0

@Coutinho007 z tego co pisalo gdzies to Alba sie spoznil,czyli zostal jeszcze 1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?