La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1029 Culés

#Tiki-taka

Míchel Salgado: Dojrzałość Fatiego w wieku 17 lat jest niesamowita. Potrafi zmienić rytm meczu i ma odwagę, by grać jeden na jeden. To nietypowe w obecnej piłce. Nie chcę porównywać go z Messim, bo jemu nie da się dorównać. Jest jednak możliwe, że Barcelona będzie budować na Ansu przyszłość. On jest bardzo odważny na boisku! [Mundo Deportivo]

konto usunięte

0

Ciekawe czy agent Ansu, jakoś ingeruje w takie wypowiedzi, żeby podbijać stawkę za piłkarza.

0

Wkurza mnie gadanie "budowanie zespołu na Fatim po erze Messiego". On ma dopiero 17 lat i takie gadki mogą mu przynieść więcej krzywdy niż pewności. Bardzo liczę na tego młokosa w kontekście przyszłości Barcy ale nie zapominajmy że byly już u nas takie młode strzelby m.in Bojan. Chciałbym by Ronald w jakiś sposób zdjął z niego presję. Niech inni biorą odpowiedzialność a on niech się bawi i uczy. Gdy przyjdzie czas on sam będzie czuć się na tyle pewnie by stać się liderem

0

fati jest overrated. Rozumiem budowac zespol na takim mbappe jak psg, ktory juz w monaco sam pol ligi mistrzow im wygral swoja dyspozycja, a nie na chlopaku, który nic nie pokazał na miarę największych klubów. Musi być u nas bieda w talenty skoro ktoś o jego umiejętnościach jest tak często wspominany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?