- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
0
Czym was przekonuje was uulubieniec Ter Stegen,że waszym zdaniem powinien dostać opaskę? Aktywnością w mediach społecznościowych czy staniem jak słup soli przy drzwiach szatni(patrz fota w przerwie gangbangu). Skoro Ter Stegen ma taki mocny charakter to dlaczego on ani nikt inny nie przeciwstawił się hierarchii wśród kapitanów. Strach przed Leo? Ale to by oznaczało,że Marc nie jest aż taki mocny z charakteru jak go tu niektórzy rysują
1
@Barca1992 Stawiać się legendzie klubu? Nawet prezydent nie może jak widzieliśmy, Ter Stegen jest zajebisty tak czy siak
0
@Barca1992 za to Leo jest mocny z charakteru,dali d... i się zapadł pod ziemie i groził odejściem przykład kapitana xD
0
@Barca1992 Wnioskuję że według ciebie powinniśmy grać bez kapitana? Bo Messi to nawet wstać nie mógł i głowy podnieść jak już wspominamy o tym zdjęciu.
0
@Wilczeq @Jaca27 @Striker koledzy ja pytałem o argumenty za Ter Stegenen jako kapitanem,nie podaliscie żadnych ;)
0
@Barca1992 niezly troll albo fanboy messiego xD