- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
1
Krychowiak, Zieliński, Linetty, Klich. Wszyscy grają w przyzwoitach/niezłych drużynach jak na europejskie (!!!) standardy. Mamy najlepszą pomoc w reprze za mojego życia, a trenerem jest wuefista Brzęczek.
PS Atak też mamy najlepszy od wieeeelu lat. Ale to wiadomo.
0
@hoeniker no nie wiem patrzac na mlody talent zielinskiego to wole jakiegos mlodego chlopaka z ekstraklapy. Krycha ostatnimi czasy super sie odbudował, klich też widać, że serce na boisku zostawia. Ale zielu to tragedia mocno overrated
0
@nammah Chyba nie widziałeś jak gra w Neapolu
0
@Bovciek ale mowa jest o reprezentacji a nie Neapolu.
1
@hoeniker bramkarze: Szczęsny, Fabian, Drągowski
Środek obrony: Glik, Bednarek, Walukiewicz, Bochniewicz, Bielik
Boki obrony: Bereś, Kędziora, Reca, Jaroszyński, Rybus
Środek pomocy: Krycha, Zielu, Linetty, Klich, Góralski i parę talentów z ekstraklapy
Skrzydła: Grosik, Franek, Jóźwiak, Kądzior, Szymański
Atak: złota piłka, Milik, Piątuś
Tak naprawdę tylko lewego obrońcy nam brakuje. Na każdej innej pozycji przynajmniej jedno porządne nazwisko jest. To właśnie niestety pokazuje jak ważną postacią musi być selekcjoner.
Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem jak można było tak spie*#olić sprawę z wybraniem gościa, który ma temu wszystkiemu nadać jakiś kierunek.
Wchodzi Lewy do szatni:
-Cześć, wygrałem potrójną koronę, a ludzie z całego świata chcą mi przyznać złotą piłkę.
Na to Jurek odpowiada:
-Siema, zająłem 5 miejsce w Ekstraklapie.
No tragedia :D
1
@Wossi61FCB Tak jak dziwiłem się wyborowi Nawałki, to potem posypałem głowę popiołem. Brzęczka nie rozumiem do teraz co robi na tym stanowisku. On się niczym nie broni, dosłownie niczym. Tak jak powiedział T. Ćwiąkała: nie ma żadnej taktyki czy pomysłu a wygrana z Bośnią to nie ruchy taktyczne Brzęczka a indywidualne umiejętności zawodników, którzy zdali sobie sprawę, że przegrywają z drugim garniturem Bośni i wzięli sprawy w swoje ręce.
1
@swiergol2 Pora na kogoś z zagranicy. Bardzo chciałbym, żeby to był Czerczesow. Może po udanym Euro stwierdzi, że czas na nowe wyzwania... Oby