La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

1

Ten sezon F1 jest nieprawdopodobny! Tyle emocji praktycznie w każdym wyścigu. Niesamowite.

8

@michal26 bez przesady, sporo przerwanych wyscigow ale na koncu poza jednym dwoma wyjatkami i tak wygrywa Mercedes

1

@mekston no dobrze, ale tyle co było emocji w tym, w poprzednich nie było. Ot choćby pierwszy wyścig, w Austrii - świetny. Jak kilka innych. Monza? Silverstone?
Każdy z nich świetny. Ten też.
A to, że Mercedes 2 ligi wyżej, to było do przewidzenia. Ale i tak nie dominują aż tak, jak Ferrari w 2004

0

@michal26
Jak dla mnie to dopiero 3 ciekawy wyścig w sezonie. Z czego 2 tak naprawdę przez przerwanie wyścigu. Austria, Włochy i teraz Toskania.

0

@meteo100 a GP Wielkiej Brytanii? Jeden był bardzo dobry. Oba z Austrii też.
Wiesz...to jest opinia oczywiście, ale ja bym odwrócił twierdzenie. Tylko 2 były słabe. Na pewno Hungaroring i myślę, że jeden z Silverstone. No i SPA. Czyli 3 słabe dość, a pozostałe naprawdę dobre.

0

@michal26 dominacja Merca jest co najmniej taka sama jak nie wieksza (wowczas jedna na PP kilka razy stawaly inny zespoly i to chyba nawet 6 razy) - przeciez oni wygrywaja wszystko jak leci. Tylko SC, czerwone flagi i inne niespodziewane sytuacje moga cos zmienic ale to tez nie zawsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?