La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

14

Wiecie co, ja się już pogodziłem z tym, że ten klub to kabaret i z największego klubu na świecie zrobił się tutaj po prostu cyrk.
Ludzie, w pewnym momencie mieliśmy UNICEF na klacie i wygrywaliśmy Ligę Mistrzów, gdzie głównymi piłkarzami byli ludzie ze szkółki, Real cieszył się ze zdobycia Pucharu Króla jakby tryplet zdobyli.
Czekam na typów co zaraz napiszą: nie widziałeś Barcy przed 2004 rokiem - no trochę prawda bo po 1sze miałem 12 lat i gdzieś między innymi wtedy zacząłem interesować się piłką plus nie róbcie z siebie takich kozaków, zagraniczny mecz obejrzeć w tamtych czasach było ciężko, dopiero od 10-15 lat wszystko jest w necie.

#BartomeuOut

0

@JurnyGerwazy taki post byłby dobry pół miesiąca temu a nie kiedy przyszły fajne grajki które w zespole były najlepsze z całej ekipy.Wiadomo ze stara gwardia będzie odchodziła w ciągu 2 lat i jęczenie tu nic nie da.Zresztą niech Pedri, trincao uczą się od Messiego a stara gwardia przez rok może młodym nowym dużo doświadczenia przekazać także takiemu Pjanicowi zwłaszcza Busi.Na którego wszyscy psioczą a on naprawdę sporo wie.Niech ten jeden rok pograją ze sobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?