La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

99

Wpis ze strony "Mistrzowie Polski" na fb:

Niedziela - skandal w meczu PSG-Marsylia. Neymar dostaje czerwoną kartkę za popchnięcie Alvaro Rodrigueza. Brazylijczyk tłumaczy się, że rywal dopuścił się wielu rasistowskich komentarzy w trakcie spotkania.

Poniedziałek - PSG deklaruje pełne poparcie dla Neymara i zapowiada walkę z rasizmem. Jest w stanie zapłacić grube miliony, żeby udowodnić niewinność swojego zawodnika.

Wtorek - Telefoot (stacja realizująca spotkanie) wysyła nagrania klubom i francuskiej federacji piłkarskiej. Nie ma na nich żadnego dowodu na rasistowskie wypowiedzi Rodrigueza. PSG powołuje specjalną grupę zadaniową, która ma zbadać materiały z kilkunastu różnych kamer. Analizowany jest nawet ruch ust piłkarzy.

Środa - Okazuje się, że w 36 minucie i 40 sekundzie meczu Neymar wykrzyczał do rywala "puto maricon" - czyli w wolnym tłumaczeniu "jeb... ciota". Francuska federacja piłkarska wszczyna postępowanie ze względu na homofobiczne zachowanie Brazylijczyka. Rasizmu ze strony Alvaro wciąż nie udowodniono.

22

@damianex10 hahaha to się doigrał aktorzyna.

10

@damianex10 Ale cyrk sobie tam urządzili.

11

@damianex10
Widać, że ma pełne wsparcie władz klubu.
Myślę, że Neymar spędzi w Paryżu jeszcze wiele sezonów i właśnie tam zakończy karierę.

4

@damianex10 mam nadzieje ze ktos wkoncu dojedzie neymara za cwaniakowanie i caly ten paryz

3

@damianex10 To nieźle :D Ale w sumie to co powiedział Ney to jest taka typowa odzywka na szkolnym boisku, czy orliku.

6

@DonMatteo901 pomówił gościa jeszcze bardziej mu powinni dozwalić już powstał na tt hashag na jego temat

Powiedział do niego "pieprzona ciota" i "pieprzona liga" moze chce odejść :D


konto usunięte

25

@NaFazieHitman za pomówienie o rasizm, powinna być taka sama kara jak za rasizm.

konto usunięte

7

@damianex10 Czerwona kartka + homofobiczne zachowania + pomówienia o rasizm.

Poproszę o kilkumiesięczną dyskwalifikację dla tego Pana.

4

@NeroTFP no i uderzył go od tyłu w głowe xD cyrk straszny i jeszcze sam go rozdmuchał.

0

@NeroTFP Ale żeby tylko obowiązywała w lidze francuskiej, żeby był szansa by wrócił do nas.

konto usunięte

1

@damianex10 Naymar nigdy nie przestaje się turlać : )

konto usunięte

2

@damianex10 ja go tylko tu zostawię @LuisSalvano

konto usunięte

0

@damianex10 Haha, zabawna komisja. No, ale fakt. Przecież teraz nie można złego słowa na LGBT powiedzieć. A problemu rasizmu na boiskach nie widzą.

konto usunięte

0

@Chakalaka Pomarzyć zawsze możesz.

1

@LuisSalvano
Ale tak bez przywitania? Trochę kultury, Luis

1

@LuisSalvano siema tak sie zastanawiałem gdzie Ty jesteś :D

1

@damianex10 ale czekajcie panowie bo nie rozumiem, ten piłkarz Alvaro jest nieheteroseksualny, że posądza się Neymara o homofobię? Bo samo wyzwisko ci**a jak dla mnie nie świadczy jeszcze o homofobii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?