La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

konto usunięte

6

Czemu z klubu nie chcą pozbyć się Roberto? Kasę spora bierze, a pożytku żadnego.

7

@VenoM Bo strzelił gola PSG.

6

@VenoM Bo jest zawodnikiem nr 12, może zagrać wszędzie i nie marudzi będąc rezerwowym.

1

@VenoM Potwierdzisz tą pensję Roberto czy tylko potrafisz rzucić jakimś sloganem?

A po za tym jest lepszy od Semedo. Może też zagrać w pomocy.

konto usunięte

0

@VenoM Należy do Amigosów

konto usunięte

1

@Pressinho Wszędzie zagra i wszędzie beznadziejnie. Jeden mecz na 10 ma średnio udany. Chyba najsłabszy wychowanek Barcelony, który tak długo gra u nas w klubie.

3

@VenoM przypuszczam że prawidłową odpowiedź to: bo przez ostatnie 3 sezony nasz jedyny nominalny prawy obrońca nie potrafił wywalczyć pierwszego składu. W takich warunkach nie pozbywasz się zawodników jeżeli miałbyś pozostać tylko z taką opcja jak Semedo.

konto usunięte

0

@Azi Przecież od zmiany trenera był podstawowym obrońcą, więc może to coś oznacza?

1

@VenoM I np. z Espanyolem musieli go zmienić po 45 min. bo był taki słaby.

0

@VenoM Tego nigdy nie zrozumiem, jak piłkarz który nie nadaje się do gry na tym poziomie, może mieć taka wypłatę i tkwić ciągle w klubie.
Beznadziejny PO, gorszy od Semedo.
Beznadziejny pomocnik, nawet nie na ławkę.
Zapchajdziura od wszystkiego i od niczego.
Nie bez przyczyny miał zostać sprzedany, zanim Luis E. go reaktywował.

0

@RosjaninBut Jakieś potwierdzenie tego ile zarabia?

Niestety pomocnik na pozycji prawego obrońcy jest lepszy. Semedo powinien już dawno odejść. Nie bez powodu stracił miejsce w reprezentacji.

1

@VenoM @RosjaninBut @Bagsik88 Trzeba sobie jasno powiedzieć że jakby występowali w sztafecie to Semedo byłby lepszy. W futbolu jednak piłka przeszkadza....

konto usunięte

0

@Bagsik88 Z Bayernem za to Roberto zmienili, bo był taki słaby.

Tutaj masz zarobki, porównałem na kilku stronach i wygląda to bardzo podobnie na większości. https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/

0

@VenoM Za Roberto wszedł Griezmann - atakujący. Za Semedo zmieniono PO.

Podaj coś wiarygodnego bo tu nawet po Messim widać, że to jest nieprawidłowe.
Griezmann też zarabia 18 mln netto.
Tak samo Fati, Pena itd zarabiają 0.
Całość też się nie zgadza.

https://www.fcbarca.com/94292-ile-fc-barcelona-zaoszczedzi-dzieki-obnizce-wynagrodzen-pilkarzy.html#comments__list

https://www.fcbarca.com/94234-pilkarze-pierwszego-zespolu-otrzymuja-391-mln-euro-pensji-ale-generuja-668-mln-przychodow.html

konto usunięte

0

@Bagsik88 Jakby Roberto był taki dobry to by zszedł Semedo, a ten lepszy obrońca grał na boku. Chcesz Semedo, a teraz będziesz pisał, że jakiemuś zawodnikowi się nie zgadza? Masz z innej, tutaj w funtach.

https://www.sportekz.com/football/barcelona-players-salaries/amp/


0

@VenoM Grał ten niby lepszy(i niby w formie) i była tragedia.

Tutaj też pewne rzeczy nie zgadzają się, ale nie będzie. Semedo zarabia niecałe 4 mln, a Roberto niecałe 10 mln. więc to nie jest 3 razy więcej jak pisałeś.

1

@VenoM Na po jest lepszy niż Semedo, na lo lepszy niż Firpo, w środku pola wyglądał lepiej niż Vidal i Busquets. Nigdzie nie prezentuje poziomu Barcelony, to prawda. Ale wszędzie poziom drużyn 4-8 top 5 lig.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Napisałem około. Roberto na LO? Poważnie. Chłop zagrał tam może raz czy dwa max i naprawdę nie byly to udane występy. Ja swoją ocenę opieram na tym co widzę. Semedo nie jest świetnym obrońcą, ale dla mnie lepszym od Roberto i z większą możliwością poprawy, gdy dostanie skrzydłowego na swoją stronę. A to, że od przyjścia Setiena był lepszy niż Sergi to nie podlega dyskusji.

0

@VenoM Jaki LO? o czym Ty piszesz? Ja nic takiego nie napisałem. Ja też opieram na tym co widzę i potwierdzają to statystyki oraz oceny. Umiesz coś merytorycznie napisać czemu Roberto jest gorszy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?