- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
15
Bardzo proszę, nie dajcie się nabrać na amigosów. Ja wiem, że Busquets to zawodnik o niesamowitej inteligencji, a Suarez potrafi robić cyferki. Są to gracze, którzy dalej mogą błysnąć, ale przyjdzie mocniejszy przeciwnik, przyciśnie Busquetsa pressingiem i chłopa nie ma.
Jeżeli chcemy zbudować solidny, długofalowy projekt, to nie ma miejsca dla tych graczy w pierwszej jedenastce.
Ogólnie skłonności do relatywizowania na stronie są ogromne. Odkąd przeczytałem, że Valverde to najlepsze co spotkało Barcelonę, a Andre Gomes powinien wrócić do klubu po świetnym epizodzie w Evertonie nie zdziwi mnie już nic, ale mimo wszystko. Nie zapominajcie ile razy ci gracze nas skompromitowali. Są już po drugiej stronie rzeki i nic tego nie zmieni.
1
@Bartek22 Problem jest z Suarezem taki, że nie ma innego napastnika. Woleli kupić Griezmanna zamiast Lukaku np i tak to wygląda... Żeby widzieć od 2 lat spadki motoryki i jakości u Luisa i dalej to bagatelizować kupując Griezmanna za 120 mln na 10 pozycji na których się nie sprawdza, to mogli za te 70 kupić Romelu takiego na 9, ale tu nie ma logicznych ruchów.
0
@Coutinho007 Piszesz o tym lukaku a nie pamiętam by klub tym gościem się interesował rok temu. Widziałem inne dużo bardziej nieprzypinające dawnych ŚN Barcelony nazwiska. Barcelona raczej nie grywała czołgiem na tej pozycji.
1
@Gall Niby czołg, ale mobilny, szybki i świetnie gra na ścianę no i przedewszyskitm to jest Napastnik a nie kolejny zawodnik podobny do Messiego jak Griezmann tyle, że bardziej defensywny i bez dryblingu, który gra u nas na 10 pozycjach i na żadnej nie pokazał nic specjalnego, mało tego klub skoro widział co się z Luisem dzieje i w jakim jest wieku powinien kupić napastnika do rywalizacji z nim a nie Kolesia na pozycję Messiego kolejnego.
0
@Coutinho007 Ale nikt takiego zawodnika nie rozważa, w Barcelonie na 9 odkąd pamiętam a to już ponad 20 lat grali zawodnicy z techniką użytkową na poziomie dużo wyższym niż ta Belga. Akurat zawodnicy pasujący do Barcy są nie do kupienia w obecnych realiach, nie wiem czy chciałbym Belga w obecnej sytuacji gdzie młodzi pokazują się fajnie, w zeszłym sezonie może i by był wartością dodatnią przy tak wolnej grze, tyle że wydaje mi się że nie tylko ja chcę Barcy grającej efektownie i szybko Lukaku się do tego nie nadaje.
Nie rozumiem zakupu zarówno cou jak i Antka gdy w kadrze jest Messi, choć bardziej Brazylijczyka bo niektórzy forsowali go do pomocy w formacji 433, z racji tego jak wygląda ich gra uu boku Messiego to Antek dał drużynie więcej niż gość po którym masz nick.
1
@Gall Wernera mogli wziąć ewentualnie. Obecnie nie ma napastnika po za Suarezem.