- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
7
Trzeba oddać Leo co królewskie, oprócz bramki te podanie otwierające przy pierwszej bramce coś wspaniałego. W momencie gdy Leo otrzymał piłkę, Trincao był dobrych kilka metrów za nim, nieprawdopodobne jak D10S schodząc do środka uruchomił w ostatniej chwili Trincao. Jakby to powiedział Ray Hudson Magisterial!!
7
@ToWinaSedziego Ale trzeba zauważyć wspaniałą rzecz... ktoś w końcu wybiegał do podania!
0
@don'T.R.I.P.e Correcto! :)
3
@ToWinaSedziego W tej akcji wszyscy ofensywni zawodnicy świetnie się zachowali. Griez zaraz po podaniu wyszedł na wolne pole. Cou za jego plecami wbiegł w pole karne i dzięki temu obrońcy weszli dużo głębiej. Leo przytrzymał piłkę i skupił na sobie aż 4 rywali.
Ale największa pochwała należy się moim zdaniem Trincao. Fenomenalnie przeczytał grę i wbiegł w zupełnie pustą strefę. To jest coś czego niestety bardzo brakuje Semedo. Coś takiego mógłby zrobić Alba albo Alves.
Warto zwrócić też uwagę na Leo. On wiedział że tam ktoś wbiega. To pokazuje, że wystarczy wykonać ruch aby dostać dobre podanie. Jeżeli ktoś nie dostaje piłek to dla mnie oczywiste jest że musi lepiej się ustawiać.
1
@Azi Zgadzam się, Trincao dobrze się spisał w tej sytuacji i warto też pochwalić go za udział w grze defensywnej, zarówno Suarez i Leo przez ostatnie 2-3 sezony praktycznie w obronie nie uczestniczyli (chociaż Leo jako wolnemu elektronowi można to wybaczyć).
Ten instynkt Leo jest niesamowity, w momencie otrzymania piłki, Trincao był dobrych kilka metrów za jego plecami, wydaje się że nie mógł go widzieć zwłaszcza że dryblował 2 obrońców, a jednak uruchomił go przeszywającym podaniem. Wydaje się, że po 2-3 sezonach posuchy wreszcie mamy materiał na prawdziwych skrzydłowych, aż chce się oglądać mecze :)
0
@ToWinaSedziego szkoda ze leo na topowych przeciwnikow nic nie pokazuje :)