La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

konto usunięte

2

Tottenham ma sprowadzić Bale'a na zasadzie wypożyczenia. Sprowadzą 31-latka na ten sezon i przeleją na konto Królewskich około 22 miliony euro, co ma być kwotą która pokryje jego pensję i opłatą za wypożyczenie.

Nie wiem czy Real ma jakiegoś haka na Tottenham dodając do tego także transfer Requilona, ale bardzo mi się to podoba ^^ Oszczędzają rok pensji.

konto usunięte

1

@Statistics Ciekawe czy ma już karnet na pole golfowe w Londynie ;)

1

@Statistics moje najszczersze gratulacje

0

@Statistics źródło jakieś? Trudno jest uwierzyć, że pokrywają 100% pensji i jeszcze płacą za wypożyczenie.

1

@arasz1819 Pensja brutto Bale'a jest na poziomie około 30 mln euro, nie wiem skąd te głosy o opłacie za wypożyczenie. Romano też pisał, że pensja będzie dzielona.

0

@Statistics pół pensji, bo 17mln to on zarabia netto, a brutto wychodzi 34 - tyle Real musi zapłacić za rok jego utrzymania.

5

@messi564 ja z kolei czytam, że 14 mln daje Tottenham, a resztę pensji Real. Nie ma żadnej opłaty za wypożyczenie. Ale realowski Statistik jak zwykle wrzuca bezmyślnie bzdury.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?