- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
2
PIAST GLIWICE!
PIAST GLIWICE!
GKS!!!
Żadne Żaby!
Żadne Chorzowy!
Żadne upadłe Stolice Katowickie!
Żadne Bytomie czy inne planety Sosnowce!
Gliwice rządzą Futbolem na Górnym Śląsku!
Brawo Piastunki!
0
@FC1899Barca już już, uspokój się, rok temu z BATE też się cieszyliśmy pod koniec
1
@FC1899Barca Na Śląsku tylko Górnik. Nie zmieni nawet tego ostatnie Mistrzostwo Polski przez Piasta. Stawiam, że sezon, albo dwa i Piast wróci na swoje miejsce na dolna część tabeli.
1
@kibicsportu Ostatnie 5 lat Piasta.
Mistrz. Vice mistrz. 3 miejsce.
Pozdrawiam.
1
@FC1899Barca Na śląsku ino Ruch :)
0
@FC1899Barca Ostatnie 100 lat. 14 Mistrzów Polski Górnika, 1 Piasta
Górnik > Piast
Jak w Gliwicach więcej kibiców Górnika niż Piasta.. :)
1
@kibicsportu Epoki kamienia łupanego nikt nie pamięta, prócz Żab z Zabrza XD
0
@FC1899Barca To samo mogę powiedzieć, że nikt nie pamięta mistrzostwa Piasta.
0
@kibicsportu W Zabrzu, mieście które zatrzymało się w latach 90tych, ludzie mogą mieć problemy z percepcją Świata obecnego xD
1
@FC1899Barca Tego nie oceniam, bo w Zabrzu nie mieszkam i mam wywalone na to jak wygląda miasto. Jedynie co mnie łączy z Zabrzem to Górnik. Zgadza się Gliwice są lepsze i fajnie się tu mieszka i w życiu bym nie zamienił Gliwic na Zabrze. Uwielbiam to miasto.
1
@FC1899Barca , @kibicsportu
Przez taki poziom dyskusji nie oglądam polskiej piłki. Jak dzieci w piaskownicy w Sośnicy zastanawiające się czy im bliżej na Okrzei czy na Roosvelta.
1
@pax Straszne. Nic tylko się chlastać xD
1
@pax Przecież nikt się tu wyzywa, bardziej to w formie żartów i z dystansem.
0
@FC1899Barca
Nie straszne, dziecinne. kto ile ma mistrzostw czy miasto zatrzymane w latach 90-tych.
Może tylko dla mnie dziecinne, bo już wiekowy jestem, pamiętający mecze Piasta na "prawdziwym stadionie" XX lecia.
0
@FC1899Barca powodzenia dalej