La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

2

Ależ bym sobie obejrzał takiego Dembele i Coutinho szalejącego na skrzydłach a za nich w 60min Fati i Trincao. I Leo na 10. Walić wyniki, walić styl, my chcemy skrzydeł :D

0

@messi564 póki co to szaleje Trincao a nie Dembele

0

@olikwierk10 nie gadaj, drybling Dembouz ma, odejście tez - ostatnio to pokazał. Jego dużą wadą jest to, że po minięciu 3 graczy nie potrafi nawet trafić w światło bramki (ostatnio w meczu idealny przykład). To moim zdaniem duży brak ogrania w ostatnich sezonach. W BvB tak nie było. Ja wciąż w niego wierzę, jeśli się nie połamie (oby) to odpali, jestem tego pewien

0

@messi564 też w niego wierze, mega się jaralem jak przychodził i denerwowałem gdy się rozsypywał. Nie oszukujmy się gdy już dłużej pogra to dla niego ogląda się mecze. Bardzo mu kibicuje i mam nadzieję, że w końcu pokaże swój pełny potencjał który ma olbrzymie duży

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?