La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

18

Szkoda że Thiago nie spędził tych 7 lat tu, a nie w Bayernie, pasował do nas idealnie.. no cóż, tak bywa.
Teraz jest Pedri i Puig - pomocnicy jakich nie widziałem tu od czasów właśnie Thiago, świetni motorycznie, technicznie zawodnicy z dużą kreatywnością. Liczę że skończymy z betonem w pomocy w postaci zawodników o profilu Rakiticia (z całym szacunkiem, bo dużo dobrego dał) i wrócimy do pomocników którzy chcą mieć piłkę jak najczęściej. Niech młodzi dostaną szansę, bo od 10 lat La Masia nie wypuściła produktu z którego jest najbardziej znana: oby Riki był ważną postacią u Koemana, a Pedri i Moriba dostali swoje minuty

konto usunięte

1

@messi564 Xavi Iniesta Busq Rakitic Fabregas nie było miejsca na Thiago dobrze że odszedł dla niego zresztą pół kariery w FCB spędził na kontuzji

0

@messi564 nie mógł tu zostać bo by skonczył jak Rafinha

3

@Ghotti rok po odejściu Thiago odszedł Cesc, dwa lata po odejściu Thiago nie było już Xaviego. Zabrakło młodemu cierpliwości... I Guardioli na ławce

1

@Ghotti Ivan przyszedł rok po odejściu Thiago za Fabreagasa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?