La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

4

Może ci geniusze pomyśleliby najpierw o sprowadzeniu innego, prawego obrońcy? Sprzedadzą Semedo, Roberto złapie kontuzję i będzie lipa.

3

@Kettger Już myślą o sprowadzeniu Desta.

1

@Coutinho007 Pisząc 'pomyśleliby' miałem na myśli transfer. :)

3

@Kettger Racja, Desta jeszcze nie ma :/ Kasy podobno też :D

1

@Coutinho007 Szczerze, użytkownik poniżej wypisał trzy transfery... wątpię, żeby którykolwiek zawitał na Camp Nou.

3

@Kettger Obawiam się, że tych chłopaków zobaczymy w tym roku w Barcelonie jak świnia niebo patrząc na to co się dzieje...

1

@Kettger Nie mniej jednak jak przyjdą będę mógł w końcu za coś Bartomeu pochwalić.

3

@Coutinho007 Ja będę go mógł pochwalić tylko za podanie się do dymisji.

2

@Kettger A to swoją drogą, Ale najpierw niech zrobi transfery i zajmie się sprzedażą, tylko z głową.

0

@Kettger ja tylko przypominam, że w kadrze Barcelony z numerem 16 znajduje się ktoś taki jak Moussa Wague.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?