La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

4

1000 zakażeń, większość z nich to objawowe (bo rząd zmienil warunki testowania), a liczba respiratorów dalej na stabilnym poziomie, hospitalizacja raz 2000, raz 1900 ;D
Mam nadzieję, że nawet nie pomyślą o jakimś zamykaniu gospodarki czy szkół. Ale pewnie i tak nie ma na to już pieniędzy w budżecie.

0

@barcelonaLM W europie już się zaczyna lockdown. Tak więc cierpliwości :)
Ludzie to barany.

2

@barcelonaLM za to fundacje na pewno mają kaskę, placileś na NFZ całe życie, ale płać jeszcze na fundacje bo brakuje respiratorów, a w tym czasie my przewalimy parenaście milionów u instruktora narciarstwa lub handlarza bronią i zrobimy wybory za 70 baniek, które się nie odbędą

0

@jacobFCB
Niby gdzie się zaczyna. Nie śmiej propagandy

0

@barcelonaLM nikt nic nie zamknie

0

@jacobFCB
No i coś konkretnego wrzuciłem oprócz rozważań?
Śmiejesz tylko tutaj propagandę. Ktoś tam wprowadza zamykanie wcześniej pubów, ktoś tam każe chodzić w masexzkach ale nikt nie robi lockdownu.
Jakieś większe restrykcje jak maseczki na ulicach mogą być.
Ale nikt nie będzie zamykał gospodarki bo po pierwsze to nic nie daje.
Po drugie nikogo na to nie stać.
Po trzecie każdy rząd zrozumiał że to trochę bardziej groźna grypa.
Po czwarte nikt nie będzie ryzykować buntów ludzi, bo nie można wybierać czyjegoś dobra kosztem dobra kogoś innego.
Się więc propagandę rodem z Onetu:-p gdzie indziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?