La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

9

Decyzja trenera decyzją ale wiecie, że to nie jest tak, że musisz mieć 2 metry wzrostu i 90 w łapie żeby grać w środku pola? Siła fizyczna jest bardzo ważna i przydatna ale sporo ludzi myli tutaj siłę fizyczną ze świetną kondycją, która pozwala zasuwać większość meczu na pełnych obrotach a to właśnie tego nam bardzo brakuje.

No i pisanie, że Puig jest za słaby fizycznie i w środku muszą grać silni zawodnicy kiedy alternatywą dla niego są takie potężne chłopy jak Busi czy Pjanić też jest trochę zabawne ;d

0

@MarekKonrad Puiq to nawet Busquetsa by nie pezepchnał XD

2

@ShawnC z ruchami busquetsa to nawet nie musialby go pchac wystarczy sie przesunac a ten sie nie ruszy do niego

2

@ShawnC No a kiedy taki Busquets kogoś fizycznie zdominował? Jeżeli zawodnik ma technikę i siłę biegać to może nadrobić braki fizyczne. Ja osobiście bym wolał środek pola, który jest dynamiczny, wybiegany i robi przewagę dryblingiem np. niż samych zadaniowców i liczenie, że atak sam coś zrobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?