La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

2

Na początku się poirytowalem ta sytuacja z Puigiem, ale po przemyśleniu to faktycznie nie ma miejsca dla niego. Na dwóch SPD jest czterech zawodników (dawanie tam Puiga to marnowanie potencjału), na spo to w ogóle jest Messi, Coutinho, Griezmann. Dodatkowo z młodych są jeszcze Fati, Trincao, Pedri (co prawda skrzydłowi, ale Trincao i Pedri na śpo też mogą grać). Niestety bardzo szkoda Puiga no ale serio nie ma jak go wcisnąć.

0

@tomcias10 brawo za głos rozsądku, bo widzę że połowa La Rambli grała by bramkarzem i 10 ofensywnymi zawodnikami bez względu na pozycję

0

@tomcias10 Alena Busi czy nawet Roberto niepotrzebni amigosi. Cou, Messi, Griezmann, Fati, Trynkiewicz będą grali raczej z przodu nie w pomocy..

0

@tomcias10 A wymień tych 4 zawodników na ŚPD

0

@tomcias10 Pedri i Trincao moga grac na skrzydle i 10. Pedri do tego w srodku pola. Fati moze grac na kazdej pozycjo w ataku.

1

@kamiVeB no wiem, że tam jest ten nieszczęsny Alena (pozostali to De Jong, Pjanic i Busi który niestety jest nie do ruszenia) , ale na SPD on może dawać faktycznie więcej niz Puig. Teraz ciężko to stwierdzic. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w oficjalnych meczach.

0

@tomcias10 Dla mnie żaden nie jest lepszy od Puiga. Nawet ten hajpowany w kosmos De Jong nie przekonał mnie na tyle by uważać że jest inaczej.

0

@kamiVeB lepsi ogólnie jako piłkarze może nie są, ale raczej na pewno są lepsi w defensywie

0

@kamiVeB Nie masz podstaw do myślenia że Puig jest od kogoś lepszy lub gorszy - dobrze wypadał w końcówce zeszłego sezonu w ustawieniu, w którym w tym sezonie grać nie będziemy - biorąc pod uwagę jak zagrał w drugiej połowie ostatniego sparingu to absolutnie nic nie wniósł. Osobiście uważam Puiga za mega talent ale biorąc pod uwagę jaki jest tłok oraz jego wiek w którym powinien przestać być traktowany jak talent tylko grać w pierwszej 11 to najlepsza opcja dla niego to wypożyczenie lub sprzedaż z opcją odkupu. Taktyki nie da się oszukać, na ławce będzie marnował się pomimo tego że ma niezłą ruchliwość ale efektywności taktycznej brak. Z Alenią jest taki problem że pewnie nikt nie chce go kupić albo zainteresowani czekają do końcówki okienka. Osobiście wydaje mi się że jeśli trener tak radykalnie postawił sprawę to musiał jakiś nowy zawodnik go totalnie zauroczyć na jego pozycji i obstawiam kogoś z pary Pedri/Trincao którzy grywali już na pozycjach bliżej środka. PS: przykładowo w tej sytuacji to stary Riki zabiera minuty młodemu Pedriemu i to jest hardcore:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?