La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

3

Nie byłem zwolennikiem Koemana (chciałem Pimiente) i nie jestem (nie będę) zwolennikiem proponowanej taktyki z 2 def. pomocnikami.

Przed sezonem miałem 3 życzenia:

1) budowania nowego kręgosłupa drużyny opartego na Fatim, Puigu, De Jongu (bo sam mówił, że Pique, Busquets, Suarez i Messi, z uwagi na wiek, nie mogą go stanowić)

2) kompletnej rewolucji w obronie - 1. PO, 2. ŚO, 3. LO

3) sprzedaż zawodników wypalonych/tych, którym brakuje zaangażowania/tych, którzy nie pasują do naszego DNA - Rakitić, Vidal, a nawet Suarez, Busquets, Alba czy Messi

i słabo to na ten moment wygląda.

0

@Mazi imo koeman bedzie kolejnym pseudo trenerem, ktory nic nie zmieni. Dostanie hajs za kontrakt w klubie wszystko zostanie tak samo najwyzej 1 amigos odejdzie w ostatecznosci i po dlugich negocjacjach. Rewolucji z messim to my nie bedziemy miec

0

@Mazi Ja się tylko tak z ciekawości chciałbym zapytać czy według Ciebie Messiemu brakuje zaangażowania, jest wypalony czy nie pasuje do DNA?

0

@10LionelMessi10 brakuje zaangażowania (czyt. nie potrafi przyjąć do świadomości, że bez niego w pressingu dużo tracimy)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?