La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

2

Zobacznie ustawienie w obronie Pjanica - jak dziecko we mgle, myślałem że tak doświadczony zawodnik będzie lepiej przyswajał założenia taktyczne. Poza tym mecz na plus - zgrania więcej i będzie dobrze.

1

@JarekS
Taktycznie to sie nauczy, to nie jest problem, jest nowy w Barcelonie wiec taktycznie może odstawać, ale jego bieganie i motoryka wola o pomstę do nieba a tego się nie da nauczyć.

konto usunięte

0

@JarekS a i tak będą mówić że on czy Busi są lepsi w obronie od Puiga i Koeman wie jakich potrzebuje graczy na boisku

0

@JarekS ale on mial zaledwie pare treningow wiec wiesz.

0

@Abominacja od Puiga w obronie ? On juz pokazal jaki dobry jest w obronie jak grali w PK przeciekojakiemus plackowi.

0

@Abominacja od Puiga w obronie to by była lepsza nawet Babka Kiepska - realia są takie że potrzeba kompletnego pomocnika który będzie orał ziemię razem z przeciwnikami a nie zawodnika robiącego kółeczka

konto usunięte

0

@Tomek54321 nie kompromituj się nawet

konto usunięte

0

@JarekS polecam jednak oglądać mecze jak chcesz się o nich wypowiadać

0

@Tomek54321 zgadza się, to moja taka pierwsza obserwacja, liczę na niego bo na ten moment brak wzmocnień na horyzoncie zatem dobrze że zadebiutował, czas dostosować się do kolejnego meczu i trzymać kciuki

0

@Abominacja ty tez bo niepotrzeba

0

@Abominacja dziecko, do czego ci ten Puig? na jakiej pozycji ci go brakowało? teraz gramy skrzydłami bez wchodzenia do bramki bo to nie działało już od kilku sezonów. Puig miałby być od łatania skrzydeł po stracie czy od wspomagania pomocy z obroną? Puig miał Messiego posadzić na ławce czy Coutinho? Pomyśl zanim coś napiszesz bo kiepsko ci idzie puki co

konto usunięte

0

@JarekS proszę cię, nie kompromituj się człowieku. Zobacz jak gra chociażby Thiago w Bayernie. Pomocnik nie jest od łatania dziur tylko od rozprowadzania akcji a to tylko Puig i Messi w tej drużynie potrafią. "Puki" co to zajrzyj do słownika

0

@Abominacja po:
1. kogo ty porónujesz do 21-latka który jest skreślany przez kolejnego trenera (4) i w piłce nic nie osiągnął
2. nie potrzebujemy na tej samej pozycji 5 zawodników - Keoman zdecydował że inni młodzi lepiej rokują.
3. Bez klepania w środku pola piłka szybciej się przemieszcza, poprzedni sparing udowodnił że Riki nic nie jest w stanie zaoferować w takim ofensywnym ustawieniu
4. "Pomocnik nie jest od łatania dziur" - ten tekst to kompromitacja, sam się zroastowałeś, dodam jeszcze że są różni pomocnicy - brakuje nam kompletnych zawodników przydatnych zarówno w obronie jak i ataku zatem Riki odpada i dobrze - na wypożyczeniu lub przy sprzedaży z opcja odkupu w innym klubie może uzupełni swoje braki i będzie bardziej wartościowy, niż na dzień dzisiejszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?