La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 957 Culés

konto usunięte

8

1. Zmarzlik - 99 pkt
2. Lindgren - 92 pkt
3. Woffinden - 89 pkt

Ależ się będzie działo w dwóch ostatnich GP. Ta trójka raczej odjeżdża reszcie. Zdarzyć się może wszystko. Ktoś jest pierwszy, ktoś czwarty i klasyfikacja może się odwrócić.

Czekamy na 2 i 3 października :D

konto usunięte

2

@NeroTFP Jest wielka szansa na obronienie tytułu MŚ

1

@NeroTFP Woffinden ma 89. Bartek jednak ma już jakąś przewagę i może sobie pozwolić na pewne błędy. 7 pkt to coś tam już jest. Bartkowi tytuł MS daje wygrana i 4 miejsce w Toruniu - jeśli Lindren wygrałby oba turnieje.

11 pkt to oznacza, że Woffinden wygrałby tytuł przy 2 wygranych, a Bartek musiałby być min 4 i 4. Przecież wątpie, żeby Lindgren / Woffinden wygrali oba turnieje.

0

@NeroTFP Pamietam czasy Pederaena, Crumpa, Hancocka, Golloba, Ricardssona. Kiedyś to było. Dziś nie ma niczego :d

konto usunięte

1

@patry295 Też pamiętam i akurat moim zdaniem żużel cały czas jest emocjonujący, pomimo wymiany pokoleń.

@mekston Jasne, to już jest pewna przewaga. Tym bardziej, że przy dyspozycji Zmarzlika, to raczej na pewno będzie wchodził do półfinałów. No, ale to zawsze jednak jest żużel. Delikatny błąd, wpadniesz w taśmę w półfinale, a np. Lindgren wygrywa i trochę już się zmienia.

Niemniej, to Bartek wyrasta na głównego faworyta do obrony tytułu. Jeżeli nie będzie większych przygód, to powinno mu się udać.

Z wywrotki Doyle'a najbardziej chyba zły jest Lindgren. Jeśli dobrze kojarzę, to w pierwszym podejściu wychodził na drugim miejscu i miałby 4 pkt więcej. No, ale pech Lingrena jest szczęściem Bartka

Teraz tylko czekać te dwa tygodnie i powinniśmy być bardzo szczęśliwi.

1

@NeroTFP trudno powiedzieć, bo w 1 podejściu Woffinden napędzał się po zewnętrznej. Lindgren chyba nie powinien brać tego 1 pola. Udało mu się w półfinale, ale właśnie to 3 było moim zdaniem większą szansą na powalczenie.

Tak czy inaczej Bartek ponownie dzisiaj na dystansie robił cuda. Bartek tyle mijanek dzisiaj zrobił, na takim torze, że szok.

0

@mekston Prawdziwa, gorzowska szkoła żużla, im trudniej, tym lepiej :-) Ale jazdą pupą na błotniku przebija wszystkich i wszystko. Chłopak jest genialnym przekozakiem, a żużlowi oddany jest w 100%. No i ogłosił, że będzie ojcem. Ciekawe jak to na niego wpłynie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?