- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
#Tiki-takaGary Lineker o sytuacji Riquiego Puiga: To jest na serio? Chłopak umie grać. [@GaryLineker]
11
Ludzie nie rozumieją jednej rzeczy... nikt nie kwestionuje tego, ze Riqui umie grać w piłkę! Nawet sam Koeman to powiedział. Problem w tym, ze jest zbyt wielu w kolejce do grania i dla Riquiego może nie starczyć miejsca i może aktualnie nie być pozycji. Dlaczego nie może pójść na wypożyczenie, ograć się tam i wrócić? Sam Koeman powiedział, ze Riqui ma przyszłość w tym klubie. Jak Real oddał Odegaarda do Sociedad czy Carvajala do Leverkusen i to na 2 lata to nie było takiego płaczu a teraz raczej nie żałują... jak dla mnie: sprzedaż Puiga? NIE! wypożyczenie? JAK NAJBARDZIEJ.
0
@tomasz.s94 a kiedy ostatnio piłkarz Barcelony poszedł na wypożyczenie, rozwinął się i wrócił? (Cou to inna historia bo był już ukształtowanym zawodnikiem, nie potrzebował się rozwinąć tylko odbudować.)
0
@tomasz.s94
W punkt
2
@Abominacja może ci co szli na to wypożyczenie byli zwyczajnie słabi? Munir ? Denis Suarez ? Puig to inna historia
0
@Abominacja jakoś inni piłkarze potrafią iść na wypożyczenie a później wrócić i błyszczeć. To, ze nie wyróżniają się w słabszym zespole niż Barca mówi tylko, ze u nas sobie tym bardziej nie poradzą. Odegaard jakos potrafił odejść do słabszego sociedad i być tam wiodącą postacią. To samo Hakimi czy Reguilon.. Nikt jakoś nie wypycha Ansu Fatiego na wypożyczenie. Dlaczego? Dlatego, ze daje radę w pierwszym zespole, ba - wręcz się wyróżnia. Na Valverde był hejt o Puiga, Setien troszeczkę dawał mu więcej szans, teraz na Koemana znowu hejt.. uważam, ze cała trójka zna się lepiej ode mnie czy z całym szacunkiem do Ciebie na piłce i codziennie go widzi na treningach i muszą tam widzieć coś, przez co żaden z nich nie jest w stanie na niego definitywnie postawić.
1
@tomasz.s94 dla Puig może być nawet najsłabszy na treningach, ważne jak się prezentuje na boisku. Za Valverde miał jeden słaby mecz w PK w którym cała drużyna grała piach i wypominacie mu to do teraz, po pandemii najlepszy pomocnik.
Co do wypożyczeń to jest taki problem że mamy graczy nauczonych gry w specyficzny sposób. Grają cały czas, często od najmłodszych lat jednym ustawieniem i jednym stylem, w Realu jest więcej różnorodności, sam Odegaard pasuje do różnych drużyn. Real nie ma własnego stylu wokół którego budują każdą drużynę.
Dochodzi też aspekt psychiczny, Pique mówił o tym że większość młodych piłkarzy którzy odchodzą na wypożyczenie nie radzi sobie mentalnie mimo że mają wystarczający talent.
1
@tomasz.s94 IE wiem stary, ale każdego w kolejce do grania podcinał brzytwa w tym presezonie