La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

2

Oglądałem właśnie skróty indywidualnej gry większości naszych zawodników i jeśli wzmocnimy Obrone to mamy piekielnie mocny skład i bardzo mocna ławka rezerwowych . A trzeba pamiętać że to dopiero ich początek w tym ustawieniu i z tym pomysłem na grę

konto usunięte

1

@kaamil1910 przypominam że w podobnym składzie dostaliśmy 8-2 od Bayernu :) To że dobrze wyglądamy na tle 3 ligowca albo Girony nie znaczy, że z najlepszymi też tak będzie

1

@APRA jasne Bla Bla Bla . BAYERN na początku sezonu przgrywal że sredniakami w Niemczech po pół roku tym samym składem wygrał LM tak można w kółko;)

0

@kaamil1910 wygral 8-0 z Schalke.

2

@Rewolucja123 i dostal 5:1 od Eintrachtu

0

@ShawnC i wygral tryplet.

0

@APRA
podobny a grał coutinho (u nas), demeble, fati, trincao, pijanić i pewni nowy PO:)

zreszta Bayern zaczał ładnie grać od zmiany trenera w połowie sezonu, nic nie zmienili kadry:)

trener ma ogromne znaczenie

0

@Rewolucja123

Panowie ale zauważcie że wszystko u nich zaczłęo grać od zmiany trenera, nic wiecej flick nikogo nie dokupił nikogo nie dostał

0

@Rewolucja123
schalke to akurat slaby przykład:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?