La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

konto usunięte

2

Czyli podsumowując.

Out:
-Suarez
-Vidal
-Semedo
-Rakitić
-Wague
-Arthur
-pewnie Firpo
-pewnie Rafinha
-pewnie Braithwaite

In:
-Dest
-Garcia
-Depay
-Pjanić
-Trincao
-Pedri

konto usunięte

9

@LuisSalvano Dest, Garcia, Depay - ładnie poleciałeś. Pewnie tylko 1 z nich przyjdzie, a 2 to max.

0

3

@LuisSalvano Arthur jeszcze

konto usunięte

3

@TheNekro94 Niby dlaczego? Semedo odchodzi, więc PO musi przyjść. Pod uwagę brany jest tylko Dest i Emerson. Suarez odchodzi, więc musi przyjść dogadany już Depay (Olympique czeka tylko na hajs od nas). Jedynie niepewny jest jeszcze Garcia, ale myślę, że City będzie chciało na nim zarobić.

1

@LuisSalvano Niby ze wszystkim się zgadzam, ale jest jeszcze jedna ważna rzecz.
Dest 20 mln
García 18 mln
Depay 25 mln
A za Semedo dostaniemy tylko z 30 pewnie...
Jeśli prawdą jest, że możemy kupować tylko za to co dostaniemy ze sprzedaży to ciężko będzie.

1

@Wossi61FCB kasa jest chodzi o Fair play finansowe jak mówił Bartek.Odejdzie jeszcze pewnie Suarez czyli pensja.

0

@LuisSalvano trzeba dodać awans do pierwszej drużyny Araujo i Fatiego powroty z wypożyczeń Coutinho i Alena oni nie mieli wpływu na grę Barcy w zeszłym roku

0

@Wossi61FCB
za semedo podobno 35, todibo to tez pewnie z 20, rafinha z 10

tu bardziej chodzi o zejscie z pensji wysokich i % udział pensje/przychód

0

@lucca87 No tak, 35,ale część to jeszcze procent dla agenta i to pewnie całkiem spory procent...
Narazie żadna oferta za Rafe nie wpłynęła, a co do Todibo to nie mam pojęcia

0

@LuisSalvano Jeszcze pewnie Todibo.

0

@Wossi61FCB
wydaje mi się że agenci dostają osobno kasę

poza tym podobno najważniejsze to zejść z pensji bo kasa się znajdzie

zobaczymy:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?