La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

2

Microsoft przejął Bethesdę wraz z jej wszystkimi markami. Może w końcu w ich grach pojawi się nowy silnik :)

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 liczę na jakis exclusive.

0

@Ghotti Mogą jakiś zrobić. Oby tylko nie z mojego Fallouta, bo Xboxa nie cierpię :D

1

@fcbarcafan19 Bethesda jest technologicznie 10 lat wstecz za konkurencją. Mam nadzieje, że teraz to się poprawi :P

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 oby z mojego kochanego Fallouta ^^ najlepiej izometryk i biore na premiere.

0

@Jakchcesz gothic jest 20 lat technologicznie za konkurencja, a jest to dalej znacznie bardziej grywalna, ciekawsza i udoskonalana gra. Pomysl + wykonanie > Technologia

2

@Szklaner Tak, tylko że ostatni Gothic (ten od Piranhi) wyszedł w 2006 roku, a ostatni np. Fallout wyszedł w 2018 roku. Więc tutaj nie ma co gadać, Bethesda jak na obecne czasy jest zdecydowanie w tyle technologicznie. I zgadzam się, że są rzeczy ważniejsze, ale jeśli chcesz być w wyścigu z najlepszymi to musisz im dotrzymać kroku na każdej płaszczyźnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?