La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

3

I to jest właśnie ta rzetelność hiszpańskich dziennikarzy.. jest różnica w stwierdzeniu „Barcelona złożyła ofertę” a „Barcelona doszła do porozumienia z Ajaxem”.

0

@tomasz.s94 Te dwa stwierdzenia sie nie wykluczają. Jeżeli jest prawdą to co piszą, to już uzgodnili między sobą kwotę 20+5mln, więc są już dogadani. Natomiast Barcelona chce zapłacić jak największą część tej kwoty dopiero po sezonie i to dalej jest częścią rozmów. Jak Ajax będzie stawiał na swoim to po prostu zapłacą te 20 teraz jak nie będzie wyjścia.

0

@Striker niby tak ale skoro Fabrizio Romano podaje, ze Bayern wciąż jest w grze to nie do końca się chyba dogadali..

0

@tomasz.s94 wiesz, Ajax może równie dobrze zaakceptować oferty obu klubów i oddać decyzję piłkarzowi. Albo Ajax zaakceptował 25 od Barcy więc a Bayern rzucił szybko 26, scenariuszy może być wiele

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?