La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

1

Luis Suarez to niewątpliwie fenomen i jak dla mnie najlepsza 9tka w historii Barcelony. Jego etap niestety już dobiegł końca i nie ma co tego przeciągać na siłę. To nie tak, ze Luisito miał kilka meczów gorszych czy nawet tylko ten sezon ale od dwóch trzech sezonów już po prostu nie domaga. Nigdy nie byłoby właściwego momentu. Uważam, ze to właściwy czas. Dla wszystkich tych co płaczą o pozostanie Busquetsa, Pique czy Alby. Czy uważacie, ze mądre byłoby wywalenie naprawdę wszystkich ważnych graczy w jedno okienko? Już i tak jest to gruba rewolucja, ze pozbywamy się Rakitica, Vidala, Semedo czy Suareza a zapewne i Umtitiego. Chcecie grać samym Pedrim i Trincao? Na Busquetsa i resztę przyjdzie pora ale nie dziwie się, ze zarząd zostawia jeszcze tych, którzy w miare domagają i mogą pomoc młodym wkomponować się do drużyny. Trochę wiary moi drodzy! Dziś żegnamy Luisa ale wierzcie w to, ze się odradzamy. Żaden piłkarz nie jest ponad Barcelona. Luis, dziekujemy za wszystko i na zawsze z Toba!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?