La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

8

No to czas na Depaya. Ani on ani Griezmann nie zapewnią takich liczb jak Suarez, ale jeśli Koeman dobrze to ustawi to nie muszą. Mamy mocne skrzydła i mocno obsadzoną "dyszke". Bramki mogą się rozkładać na wszystkich zawodników z ofensywnej czwórki. Liverpool radzi sobie świetnie bez typowej 9, a sam Firmino w ostatnich sezonach miał gorsze liczby niż Griezmann, jednak obaj bardzo inteligentnie poruszają się po boisku, robiąc dużo miejsca skrzydłowym i pomocnikom. Depay też killerem nie jest i nie będzie, ale potrafi zrobić coś z niczego pod bramką. Napastnik to nie tylko liczby: gdyby było inaczej to o Immobile byłoby głośno w każdej gazecie.
Oby tylko Koeman miał na to pomysł.

0

@messi564 ameno:)

0

@messi564 ktoś przecież musi tworzyć przestrzenie

2

@messi564
no cóż stało siei suarez odszedł.

co do twoich spostrzeżeń w 100% się zgadzam - też sądzę że bramki mogą się rozłożyć na całą 4 atakująca a nawet 8:) bo mamy griezmann, messi, trincao, coutinho, pedri, dembele, fati i chyba depay przyjdzie:)

griezmann i depay wg mnie każdy z nich spokojnie może strzelić ca. 15 goli w lidze

atak mamy fajny- wreszcie są skrzydła, oby tylko Koeman miał rację i dobrze to poukładał bez busiego w składzie, o ile sądze ze w pierwszych meczach bedzie wychodził w 11 bo pijanic dopiero dołączył o tyle sądze ze z czasem bedzie 3 a nawet 4 wyborem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?