La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

Ja tam sądzę że Barca kupi prawego obrońcę i środkowego i tyle. Za Suareza będzie grał Griezmann.

0

@kamilop nikt nie ma wątpliwości że Griezmann będzie grał za Luisa, tu bardziej chodzi o to kto ewentualnie będzie grał za Griezmanna bo gramy co 3 dni i nie sądzę by Koeman chciał żeby to był Braithwait

0

@messi564 Jest Ansu, Trincao, Cou i nawet Dembele.

1

@kamilop przecież Cou, Trincao i Dembele nawet meczu w karierze nie zagrali jako ŚN. O czym ty w ogóle piszesz? Ansu jeszcze zrozumiem, grał tam w młodzieżowych drużynach, ale nie uważam by dał tam tyle co na skrzydle. Depay jest do wyjęcia za czapkę gruszek, zapewne miałby pensje o połowę mniejsza od np Umtitiego. Lepszego zmiennika mieć nie możemy. Jak wypadnie Antek to nie widzę jak gramy decydującą fazę LM z zagubionym skrzydłowym na środku ataku albo 17-latkiem.

0

@messi564 Dembele w sumie zagrał jako ŚN parę spotkań :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?